AHŞAP PALET ALIMI

İstanbul'da Uzman Hurdacı

AHŞAP PALET ALIMI

AHŞAP PALET ALIMI

Ahşap palet alımı da yapan İstanbul hurdacı firmamız tadilat gerektiren ahşap paletlerinizi dahi İstanbul geri dönüşüm sektörü kapsamında değerlendiriyor. Ahşap palet alımı İstanbul geneli çalıştığımız hurda çeşitlerinden. Bunun sebebi tahta paletlerin adet bazında alınıyor olması. Oldukça kaba bir yükleme bandında olan ikinci el ahşap paletler şehir dışı alımlarda hurdacı firmamıza kar ettirmiyor. İstanbul’da hurdacılık yapan firmamız ikinci el her ebattaki tahta paleti adresten alıyor. Euro palet hurdaları, cp-1, cp-2,cp-3,cp4 palet hurdaları piyasada en çok tercih edilen ikinci el palet çeşitlerinden olmakla beraber alım satım konusunda yüksek fiyatlarla değerleniyor.

Ahşap Palet Tamiratı

Ahşap palet tamiratı da yapan firmamız hurda kırık paletlerinizi en iyi şekilde İstanbul geri dönüşümüne kazandırıyor. Firmamız firma ve atölyelere ikinci el palette temin ediyor. Tabi her ebat tahta palet geri dönüşüm kapsamında değerlenmiyor. Üniversal paletlerin ikinci el olarak Rabat gördüğünü belirtmekte fayda var. Örneğin, ahşap paletlerde 100×120, 120×100, 80×120, 80×60 gibi ölçüler kullanılan ikinci el paletler arasındadır. Diğer ölçüdeki paletler de değerlendiriliyor fakat genel kullanımda olan palet ölçüleri bu paletlerdir. Kâğıtçı paleti diye adlandırılan tahtaları ince paletler var geri dönüşüm konusunda oldukça düşük fiyatlarla değerlendirilmesinin yanı sıra tamir sürecide oldukça zor geçmektedir. İkinci el olarak değerlendirmek istediğiniz tahta paletleri bize resimlemeniz halinde anında size geri dönüş yapılacak ve talebiniz halinde adresten hurda alım ekiplerimiz size yönlendirilecektir. Hurdaya cıkmış paletlerinizi de size bedel ödeyerek alıyor tamir ediyoruz. Talebiniz doğrultusunda size palet temin ediyor nakliyesini biz üstleniyoruz.

Plastik Palet Hurdası

Ahşap palet alımı Avrupa yakası hurdacı ekiplerimiz üslenmiş olup Anadolu yakasından arayacak müşterilerimizin alım konusunda düşük miktarda alım yapılmasını istememelerini rica ediyoruz. Firmamız ikinci el palet alım satımını sadece müşterilerimizin istekleri üzerine adım attığımızı belirtmek isteriz. Hurda sektöründeki başarımızı en kısa zamanda ikinci el palet alımı konusunda da yakalayacağımızı umuyor bu konuda çalışmalar yürütüyoruz. Plastik palet hurdası alımlarımız ikinci el değerlendirmelerimiz tüm hızıyla sürüyor. İstanbul hurda sektöründe yüksek tonajlarla çalıştığımız hurda plastik paletlerden feyiz aldık ve ahşap palet işine de girdik 05345755414 hurdacı numaramızdan ahşap palet hakkında taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın