Demir Hurdası Alıyoruz

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Hurda Demir İstanbul

Demir Hurdası Alıyoruz

Geri dönüşüm sektöründe yıllardır hizmet sunan Uzman Hurda Metal İstanbul ve civarında yüksek fiyat garantisi ile demir hurdası alımları yapmaktadır. Kuruluş yerimiz İstanbul olmasına rağmen 81 il merkezi ve ilçelerinde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Özellikle Marmara bölgesinde bulunan tüm şehirlerde en yakın hurdacı firmasıyız. . Uzman Hurda Metal’in faaliyet alanı sadece hurda alım-satım işlemleri ile sınırlı değildir. Uzman Hurda Metal, bina yıkımı, moloz ve atık nakliyesinde de İstanbul’un en önemli hurdacı firmalarından biri olmuştur.

Demir Hurdası Geri Dönüşümü

Hurda demir İstanbul hurda sektöründe büyük bir paya sahiptir. Geri dönüşümünün kolay olması ve demir metalinin birçok alanda kullanılması demir hurdasının önemini arttırmaktadır. Özellikle otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır. Kullanım alanı bu kadar geniş olan demirin geri dönüşümü oldukça önemlidir. Uzman Metal Hurda, İstanbul hurdacıları arasında demir hurdasının geri dönüşümüne katkı sağlayan en büyük firmalardan biridir. Özellikle İstanbul’un Avrupa yakasında her türlü demir hurdası alımı yapmaktadır. İnşaat sektörünün günden güne geliştiği İstanbul’da inşaat artığı demir hurdası alımı Uzman Hurda Metal’in işidir. Hurda karşılığı bina yıkım işlemleri ise yine Uzman Hurda Metal’in faaliyetleri arasındadır.

Demir Hurdası – Uzman Hurda Metal

Adresten Alım – 7/24 Hizmet Seçeneği

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Uzman Hurda Metal gelip hurdalarınızı kapınızdan alır. Bunun için bizlere sadece whatsapp üzerinden konum atmanız yeterlidir.  İşletmemizin deneyimli çalışanları ile size hiçbir zahmet vermeden hurdalarınızı yerinizden alırız. Hurda demir için ağırlık ölçüm işlemi şeffaf olarak, sizlerle beraber yapılır. Hurdalarınızı satmak için Uzman Hurda Metal’i arayın. 7 gün 24 saat ulaşmak için sitede bulunan telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Aldığımız Demir Hurda Çeşitleri

Uzman Metal Hurda olarak her tonaj ve çeşitte demir hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca inşaat artığı ve atığı demir hurdası, sac demir, profil demiri, tel demir, levha demir, makine parçaları, araç demir parçaları, fabrika atığı demir hurdaları ve büyük küçük her türlü demir hurdası alımı yapmaktayız.

En Güncel Demir Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları günden güne değişiklik göstermektedir. Uzman Metal Hurda her türlü demir hurdalarınızı en güncel fiyatından alır. Hurdacı firması olarak teknolojik gelişmelerden yararlanarak sizler için en güncel demir hurdası fiyatlarını takip ederek sizlere en yüksek fiyatı sunarız. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın. Fiyatlarımızı en güvenilir sitelerden teyit edebilirsiniz. Ama diğer sitelere baktığınızda göreceksiniz ki hurdalarınıza en yüksek fiyatı sunan yine bizler olacağız.

Anında Nakit Ödeme

İstanbul hurdacıları arasında seçkin bir konumda olan Uzman Hurda Metal, ödemelerinizi anında ve nakit olarak yapar. Hurdalarınız yerinde alındıktan sonra anında ödeme yapılır. Demir başta olmak üzere İstanbul’un tüm semtlerinden hurda alırız. Hurdanızın gerçek değerini her zaman peşin ödüyoruz.

 

Yorumlar: 8

 1. Merdan dedi ki:

  Rusiyadan hurda demir. Min 3000 t.
  Ala bilirmisiz?

  • uzmanhurdaci dedi ki:

   Merhabalar,yurt dışı hurda alım satımı yapmıyoruz. İlginiz için teşekkürler.

 2. […] Demir Hurdası Alıyoruz […]

 3. […] Demir Hurdası Alıyoruz […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın