Beylikdüzü’nde Hurda Plastik Palet Alan Yerler

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Beylikdüzü’nde Hurda Plastik Palet Alan Yerler

Beylikdüzü’nde Hurda Plastik Palet Alan Yerler

Beylikdüzü’nde Hurda Plastik Palet Alan Yerler arayanların ilk durağı Uzman Hurda Metal. Firmamız 20 yıllık hurdacılık serüveninde Beylikdüzü hurdacı esnafları arasında saygın bir yer edinmiştir. Çünkü tüm hurda çeşitlerinde piyasanın %20 üstündeki hurda fiyatlarımız tercih sebebimizdir. Hurda Plastik palet alımı yaparken de fiyat bakımından diğer hurdacı firmalarından bizi ayıran en belirgin sebep plastik kırımı yapıyor olmamızdır.

İkinci El Hurda Plastik Palet

İkinci El Hurda Plastik Palet alımı da yapan firmamızdan mutlaka fiyat alınız. Ancak kilogram olarak hurda plastik palet satışı malzeme satışına nazaran daha fazla tercih ediliyor. Çünkü kırık çıkık hesabı yapılmadan sorunsuz ve zaman kayıpsız bir şekilde hurda ticareti yapılıyor. Bunun yanı sıra yinede ikinci el plastik palet satmak isteyen müşterilerimize hurda fiyatı veriyor bilgilendiriyoruz.

Hurda Plastik Palet Fiyatları

Hurda Plastik Palet Fiyatları belirlenmeden önce bize mutlaka hurda palet resmi ulaştırılmalıdır. Özellikle renk unsurunun hurda plastik palet fiyatlarında yüksek rol oynadığını müşterilerimize anlatmaktayız. Bunun yanı sıra hurda plastik paletin plastik ham maddesi de fiyat aralığında etken unsurlardandır. Beylikdüzü’nde Hurda Plastik Palet Alan Yerler arayan müşterilerimizin bizi bulması tesadüf değil! Alış veriş yapma nedenlerinden biri de hurda satışında tamamen bilgilendiriliyor olmalarıdır.

Siyah Plastik Palet Fiyatı  7 TL
Sarı Plastik Palet Fiyatı 10 TL
Gri Plastik Palet Fiyatı 6 TL
Beyaz Plastik Palet Fiyatı  14 TL
Mavi Plastik Palet Fiyatı 7 TL

İstanbul’da Plastik Palet Alan Hurdacılar

İstanbul’da Plastik Palet Alan Hurdacılar adresten alımlarda fiyat tarifesi uygulamaktadır. Ancak Uzman Hurda Metal olarak bu konuya noktayı koyduk. Hatta tonaj fark etmeksizin aynı fiyatı yazıyor ve adresten alım yapıyoruz. Çünkü hurda satmak isteyen müşterilerin işleri bir yerden bir yere hurda nakletmek değildir. Adresten hurda plastik palet alımlarında sadece tek bir şey istiyoruz sizden. Az miktarda olan hurda türevleri için acil olarak araç talep etmeyiniz. Çünkü malum yakıt fiyatları ve İstanbul trafiği büyük engel teşkil ediyor. Planlama yaparak hurdaları az da olsa kapıdan aracımız size yakın bir güzergaha geldiğinde aldırıyoruz. Üstelik yüksek hurda plastik fiyatından!

Beylikdüzü Hurdacı Konumu

Beylikdüzü hurdacı konumunda her türlü hurda alışımız mevcuttur. Örneğin demir, bakır, sarı, çinko, kablo, kurşun ve kağıt gibi… Yüksek ve güncel hurda fiyatlarından anında nakit para ile çalışmaktayız. Bununla birlikte oksijenle demir kesimi, bina yıkımı, ikinci el IBC tank alımı ve depo temizliği yaptığımız hizmetler arasındadır. Beylikdüzü hurdacı telefonu 05345755414’ü arayarak bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Fabrika İhalelerine girebilecek kapasitede olup bir telefonla hurda alanındaki işlerinizi çözme odaklı çalışmalar yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın