Bakır Hurdası Alıyoruz

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Tekirdağ Muratlı'da bakır hurdası alan hurdacı

Bakır Hurdası Alıyoruz

Bakır özelliği gereği oldukça değerli bir madendir. Bilindiği üzere elektrik ve elektronik sanayisinde çok kullanılır. Doğada, demire göre daha az bulunur. Bu da değerini artırmaktadır. Ham maddeden üretilmesi geri dönüşüm yoluyla elde edilmesinden daha çok maliyetlidir. Bu yüzden bakırın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Uzman Hurda Metal olarak, İstanbul’da bakır hurdacılığı ve geri dönüşümü konusunda en çok hizmet veren firmalardan biriyiz. İstanbul merkez olmak üzere, Türkiye’de birçok ilden bakır hurdası alımı yapmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz fabrika, depo ve iş yerlerine önceden konteyner bırakarak bakır hurdası toplanmasına yardımcı olmaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana geri dönüşüme hep önem veren hurdacı firmasıyız. Bu nedenle de doğayı korumak için çevreci bir anlayışla hareket ediyoruz. Hem doğal kaynakların israfını önlemek, hem de çevreyi temiz tutmak adına, hurdacılık ve geri dönüşüm alanında hep duyarlı bir şirket olmuşuzdur. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemli bir olgudur. Bakır hurdalarınızı bizimle yeniden değer kazansın. İstanbul’un neresinde olursanız olun sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Bakır Hurdası -İstanbul Uzman Hurda Metal

Adresten Alım – 7/24 Hizmet Anlayışı

Merkezi Esenyurt’ta olan firmamız İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet vermektedir. Bizi aradığınız takdirde nerede olursanız olun gelip hurdalarınızı evinizden, iş yerinizden, fabrika ya da depolarınızdan alalım. Firmamızın Esenyurt, Avcılar, Küçükçekmece, Bakırköy, Beylikdüzü hurdacı bürolarımız ve tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere anında hizmet verelim. Hurda miktarınıza göre gerekli donanım ve araçlarımızla gelip hurdalarınızı kapınızdan alalım. Sitede bulunan numaradan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

Aldığımız Bakır Hurdası Çeşitleri

Uzman Hurda Metal olarak her türlü bakır hurdasını alıyoruz. Hurda soyma bakır, lama bakır hurdası, plaka bakır hurdası, levha bakırı hurdası, boru bakır, filmaşin bakır, trafo bakırı, kalıp bakır, bakır talaşı, bobin bakır, tombak bakır, kalın yanık bakır, teneke bakırı gibi her türlü bakır hurdasını değerinde ve yerinde alıyoruz.

En Güncel ve Yüksek Fiyat Garantisi

Firmamız bakır hurda fiyat piyasasını sürekli takip ederek müşterilerine en güncel ve en yüksek fiyatı sunar. Hurda bakırın en güncel fiyatını en doğru şekilde bizden öğrenirsiniz. Diğer firmalara sorduğunuzda göreceksiniz ki yine en güncel ve en yüksek fiyatı yine biz sunuyoruz.

Anında ve Nakit Ödeme

Uzman Hurda Metal kurulduğu günden bu güne her zaman müşteri memnuniyetini esas almıştır. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu sebepten dolayı firmamız hurda alımlarında ödemeleri hep nakit olarak ve anında yapmaktadır. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasının her yerinden hurda bakır alım yapıyoruz.  Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Düzce, Yalova’ya hurdacı ihtiyacınız için 7/24 kamyonet gönderebiliriz. Unutmayın nerede olursanız olun bizi arayın, bakır hurdalarınızı bulunduğunuz ilçede, yerinde alalım, ödemelerinizi anında ve nakit yapalım.

 

Yorumlar: 11

  1. […] Bakır Hurdası Alıyoruz […]

  2. […] Bakır Hurdası Alıyoruz […]

  3. […] Bakır Hurdası Alıyoruz […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın