AVM Hurda Alımı

İstanbul'da Uzman Hurdacı

AVM Hurda Alımı

AVM Hurda Alımı

AVM Hurda Alımı yapan hurdacı firmaları arasında sınır tanımayan zaman esası olmayan tek Hurdacı Firmasıyız. Özellikle 24 Açık Hurdacılık Hizmetlerimizle müşterilerimizin uğrak noktası halindeyiz. Üstelik 24 Saat Alış Veriş Merkezlerinden hurda alımı yapıyoruz. AVM hurdacısı olmak zor bir iş! Ancak hurda işçiliği ve oksijenle hurda kesimi konusunda uzman olan ekiplerimiz tam da bu iş için yaratılmış. AVM dükkanları tadilat halindeyken maalesef gün içinde hurda alım imkanı olmuyor. Tamda bu noktada Uzman Hurda Metal’in 24 saat açık hurdacı dükkanı ve ekipleri devreye giriyor. Yerinde hurda tartım imkanı ve işçilik yapma becerisi olan hurda alım ekiplerimizden yararlanın! Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Alüminyum Hurdası alım yaptığımız bazı hurda çeşitlerindendir.

Alış Veriş Merkezine Yakın Hurdacılar

Alış Veriş Merkezine yakın hurdacılar günün her anı hurda alımı yapmıyor. Bu sebeple Hurdacı Numarası 05345755414 ü kaydetmeniz size zaman kazandıracaktır. Üstelik tüm hurda çeşitlerini almaktayız. Bunun yanı sıra moloz nakliyesi avantajı da sunuyor yıkım işleri konusunda da yardımcı oluyoruz. İstanbul geneli tüm AVM’lerden anında hurda alımı yapıyor size vakit kaybettirmiyoruz.

Kablo Hurdası

Kablo Hurdası AVM hurdaları içinde en çok alım yaptığımız ürünlerdendir. Üstelik neredeyse her mağazada bulunur. Hurda kablo Fiyatları ve analiz yaptırmak için bizimle iletişime geçiniz. Kablo Hurdasına Fiyat verirken ezbere hurda fiyatı veren Hurdacı firmalarıyla bizi karıştırmayın. İçindeki bakır hurdası oranına göre en yüksek hurda kablo fiyatları bizde!

Bakır Hurdası

Bakır hurdası da kablo hurdası kadar olmasa da her mağaza hurdası içinde yer alan oldukça pahalı hurda çeşitlerindendir. Hurda bakır fiyatı verilirken kesinlikle bakırın renk tonuna bakılmakta, yanık bakır hurdasına ayrı soyma bakır hurdasına ayrı fiyat verilmektedir.

Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası demir hurda kadar AVM hurda çeşitleri arasında en çok tonaj tutan hurdadır. Paslanmaz uzun ömürlü yapısı ve şık duruşuyla mağaza mimarının vazgeçilmezidir. Üstelik yüksek hurda fiyatı da satıcısına kar ettiriyor. Hurda Alüminyum Fiyatları bizim uzmanlık alnımız. İstanbul Hurda piyasasında Alüminyum Hurdasına %20 ekstra fark uygulayan tek hurdacı firmasıyız.

Demir Hurdası

Demir Hurdası İstisnasız tonaj bakımından hurda sektörünün en çok tonaja sahip hurda çeşididir. Üstelik demir hurda fiyatları da tüm satıcıları tatmin edecek düzeydedir. AVM Hurdacısı Uzman Hurda Metal demir hurdaların kesim sökümünde hizmet veren bir firmadır. Özellikle çatı kesimleri yapan ekiplerimiz kutu profil demir hurdalarını malzemelik olarak çıkarıyor. Üstelik çıkardığımız 2.el malzemelik profillerin karını da size sunuyoruz. 24 saat hurda alımı yapıyor olmamız gece çalışan esnafların yükünü azaltıyor. Gece aldığımız hurda çeşidini anında tartıp nakit paraya çeviriyoruz. AVM Hurda Alımı yapan hurdacı firmalarından bizi ayıran birçok özelliğe sahibiz mutlaka deneyin.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın