Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası Alıyoruz

İstanbul’un tüm semtlerinden alüminyum hurdası alıyoruz. Esenyurt merkez olmak üzere, Avcılar, Küçükçekmece, Başakşehir, Bakırköy ve diğer birçok ilçeden alüminyum hurdası alıyoruz. Anlaşmalı olduğumuz birçok fabrika ve iş yeri mevcuttur. Deneyimli çalışanlarımız ve çeşitli hurda araçlarımız ile her zaman güvenli ve temiz iş yaptığımız için tercih ediliyoruz. İş güvenliğine dikkat ederek alüminyum hurdalarınızı çevreye zarar vermeden gelip yerinde alalım. Bize 7 gün 24 saat telefon ya da e-posta ile ulaşabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana İstanbul’da büyük işler başaran sayılı firmalardan biri olduk. Uzman Hurda Metal olarak İstanbul’un neresinde olursanız olun, bir telefon uzağınızdayız.

Güncel Hurda Fiyatlarını Öğrenin, Hurdanız İçin Fiyat Alın!

Az ya da çok, hangi miktarda hurdanız olursa olsun, İstanbul’un neresinde olursanız olun, bizi arayın, hurdalarınız için fiyat alın.  Doğrama alüminyum, İmalat artığı alüminyum, , alüminyum içecek kutuları, ofset matbaa alüminyum hurdası, kalıp alüminyum hurdası, araç jantları, alüminyum makine hurdası, kullanım ömrünü tüketmiş alüminyum mutfak eşyaları, kısaca alüminyum hurdasının her türlüsünü, ya da sarı hurdası, bakır, demir, plastik hurda çeşitleri, elinizde hangi hurda çeşidi varsa size fiyat verelim. Hurda piyasasını öğrenmek için bizi arayın. En güncel hurda fiyatlarını en doğru şekilde bizden öğrenebilirsiniz. Yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Bunun için bizi arayıp hurda türünü ve miktarını söylemeniz yeterlidir. Dilerseniz Alüminyum hurdanızın fotoğrafını çekip bize Whatsapp’tan gönderin size anında dönüş yapalım. Sunacağımız fiyat teklifine göre satım işlemine karar verin.

 

Alüminyum Hurdası – Uzman Hurda Metal

                Adresten Alım-Anında Nakit Ödeme

Uzman Hurda Metal hurdalarınızı kapınızdan alır. Esenyurt’un, Akçaburgaz, Atatürk, Ardıçlı, Cumhuriyet, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namık Kemal,  Yenikent, Yeşilkent, Saadetdere, Talatpaşa, Sanayi, Pınar ya da Örnek Mahallesi, Esenyurt’un neresinde olursanız olun, bizi arayın, hurdalarınızı gelip yerinde alalım. Ödemeyi anında ve nakit olarak yapalım. Avcılar’da mı yaşıyorsunuz?  Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi, Firuzköy Mahallesi, Merkez Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Denizköşkler Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tahtkale Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi, nerede olursanız olun, kısa bir süre içinde gelip hurdalarınızı alalım. Esenyurt ve Avcılar ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasındaki tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numarasını arayın.

Alüminyum Hurdası” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın