Pandemi Zamanı Hurdacılık

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Pandemi Zamanı Hurdacılık

Pandemi Zamanı Hurdacılık

Pandemi Zamanı Hurdacılık en çok etkilenen iş sektörlerinden denilebilir. Gerek müşterilerle olan yakınlık gerek Pandemi zamanı hurda fiyatlarının düşük oluşu gerek de hurda bulamanın zorluğu hurdacılık sektörünü kötü yönde etkiliyor. Alınan hurda malzeme artık düşük kalitede! Bunun sebebi hurdaya atılan malzemenin üretim bandından değil de elde stokta bulunan malzemelerin olmasıdır. Birçok işletme şu zamana kadar düzenli bir şekilde çalışamadı gerek yarı zamanlı gerek de tamamen kapalı konumda olan işletme, fabrika ve depolar hurda sirkülasyonunu kötü yönde etkiliyor.

Covit-19 Zamanı Adresten Hurda Alımı

Covit -19 Zamanı Adresten Hurda Alımı en doğru karar! Adrese gelen hurdacı ekiplerimiz alım ekiplerimiz alım yapacağı hurda malzemeni n türüne boyutuna ve kolaylığına göre yerinde tartım imkanı sunuyor. Bakır hurdası, hurda alüminyum, çeşitli kablo hurdaları, çinko hurdası hurda kurşun çeşitleri gibi yükte hafif pahada ağır malzemelerin alımında sizi hurdacı dükkanımıza yormadan hassas terzide tartıp anında parasını ödüyoruz. Bu işlem sizin daha az insanla muhatap olup evinizden olabildiği kadar az dışarı çıkmanızı sağlıyor. Hurda satan müşterinin konumu ve bulunduğu adreste hurda metal tartımı yapılacak yer varsa yerinde hurda alımı yapan hurda demir alan hurdacı esnaflarımızla size hizmet vermekten gurur duyarız.

Bu hastalık süresi boyunca hurda fiyatlarından en çok Metal hurda türevleri etkilendi. Tadilat tamirat hurdalarının geneli demir hurdası çıkıyor. Tadilat olmaması hurda tonajını etkiliyor sürekli dönmeyen piyasa demir hurdasını aşırı derecede yükseltmiş durumda. Bu durum hurda piyasası adına güzel bir haber gibi dursa da ikinci el olarak alınan trapez saç, ikinci el kutu profil, ikinci el sandviç panel hurdalarının talep yüzdesini düşürdü. Demir Hurda Fiyatları 2021 de daha da yükselecek gibi duruyor. Hurda demir satan müşteri buna sevinse da tadilat yapan müşterilerimizi endişe sarmış durumda.

Pandemi Zamanı Hurdacılık yapan el arabası ile günlük çalışan eskici diye tabir edilen sokak hurdacılarını zor durumda! Yasakların gündemde olduğu şu zamanlarda dışarı çıkamayan işçiler evine ekmek götüremez durumda. Hafta içi herkesin iş de olması hurda satışının hafta sonuna bırakılması ve yasaklar hurdacı esnafını kötü yönde etkiliyor.

Hurdacı esnafına sahip çıkılması geri dönüşüme yapılan en büyük iyiliktir.

 

Yorumlar: 2

  1. […] mı devam eder diyen stok yapmış müşterilerimiz çoğunlukta. Hurda fiyatlarının yükselişi Pandeminin hurdacılık üzerindeki etkilerinden. 2021 in ilk günlerinden itibaren başlayan hurda sektöründe ki […]

  2. […] Naylonun Kilosu Ne Kadar diye merak eden müşterilerimize güncel fiyatlar veriyoruz. Şu sıralar Pandemi hurdacılık üzerinde büyük etkilere yol açıyor. Özellikle hurda fiyatları sokağa çıkma […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın