Moloz Nakliyesi ve Atık Nakliyesi

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Moloz Nakliyesi ve Atık Nakliyesi

Moloz Nakliyesi ve Atık Nakliyesi

Moloz nakliyesi ve atık nakliyesi yaptığımız hurda alımlarıyla ödeme aldığımız firmalarla anlaşmalar yapmaktayız. Hurda karşılığı atık nakliyesi yapmak pek karlı bir iş olmasa da İstanbul hurdacısı olmanın bunu gerektirdiği kanısındayız. Genellikle tadilat hurdası karşılığı moloz nakliyesi yapan firmamız hurda satan müşteriyi memnun bırakıyor. Avm hurdası genellikle çöp karşılığı alınıyor. Peki hurdacı çöp veya moloz atar mı? Demir hurdası almaya gittiğimiz alış veriş merkezlerinde az miktarda moloz atıklarıyla karşılaşıyoruz. Müşterimizin devamlılığı açısından İstanbul’da moloz nakliyesi ihtiyacını karşılamaktan gocunmuyoruz. Tadilat hurdası demir, bakır kablo hurdası veya alüminyum hurdası gibi hurda fiyatı bakımından yüksek tutarlarda ise moloz nakliyesinden ücret talep etmeden işçilik de yaparak naklediyoruz. Moloz nakliyesi ve atık nakliyesi yapılacak yerin illa tadilat yeri olmasına gerek yok belli bir ücret karşılığı da taşımacılık yapıyoruz. Gerek görülmesi halinde özel çöp firmalarıyla anlaşmalı olarak çalışan firmamız bu iş için amaçlanmış araçları adrese yönlendiriyor. Atılacak moloz veya çöp nakliyesinin boyutu çok önemli değil fakat İstanbul moloz nakliyelerinin geneli trafik olan alanlarda olduğundan isteğe bağlı araç gönderilmektedir.

Moloz Nakliyesi ve Atık Nakliyesi
Moloz Nakliyesi ve Atık Nakliyesi

Hurda Karşılığı Moloz Atan

Hurda karşılığı moloz atan firmalar gözlemlediğimiz kadarıyla işçilikten kaçıyor. İstanbul hurdacı firması olarak Anadolu Yakası hurdacı ekiplerimiz ve Avrupa Yakası hurdacı ekiplerimiz birlikte her türlü hurda işçiliği ve yükleme işçiliği yapmaktadır.

Hurda işçiliği olarak basit işleri kastetmiyoruz.

Örneğin;

Bina yıkımı, yıkım yapılacak binayı tamamen iş teslimi alıyor, bina sökümü ve bina yıkımı yapıyoruz. Boş arsayı teslim edecek şekilde hurda karşılığı alıyor işçiliğini üstleniyoruz.

Fabrika sökümü, çatı sökümü gibi işçilik gerektirecek ve çöp çıkmasına sebep olacak işlerde uzman kadromuzla anahtar teslimi işler yapıyoruz.

Oksijenle demir kesimi yapmamız gereken yerlerde bu işlerde eğitim almış personelle çalışmalar yapıp yine aynı şekilde moloz karşılığı işleri teslim ediyoruz.

Moloz Nakliyesi ve Çöp Nakliyesi karşılığında alım yaptığımız hurdanın miktarı çok olursa nasıl bir yol izliyoruz diye soran müşterilerimiz var. Hurda miktarının fazlalığı halinde hurda fiyatı güncel hurda fiyatından hesaplanıp nakit olarak ödeniyor.

 

Yorumlar: 1

  1. […] Tadilat Hurdası alımı ve moloz nakliyesi yaptığımız Hurda dükkanımıza yakın bölgelerden. Tadilat hurdası İstanbul hurdacı […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın