Endüstri Ekipmanları

Endüstri ekipmanları alım satımı yapan Avrupa Yakası hurdacı ve Anadolu Yakası hurdacı esnafı firmamızdan fiyat alın. 2. el lokanta malzemeleri, restoran bar hurdaları arasında çıkan krom hurda malzemelerin genel adı olan endüstri ekipmanları kapsamındadır. İstanbul hurdacı sektörünün hurda anlayışından farklı hurda alımları yapıyoruz. 2. el krom malzemeleri krom hurdası olarak değil yüksek hurda fiyatlarıyla adresten alıyor anında nakit olarak ödüyoruz. Hurda endüstri malzemeler İstanbul hurda alım ekiplerimizce alınıp gerekli tamirleri yapıldıktan sonra ikinci el mutfak malzemesi olarak işletmelere satılıyor. En iyi fiyattan değerlenen 2. el endüstri ekipmanları şöyle sıralanır; endüstriyel bulaşık makinesi, krom buz makinesi, derin dondurucu, camlı market dolabı ve ısıtmalı yemek dolabı. Bunların yanı sıra paslanmaz hurda olarak alınan bir diğer ikinci ele değerlenecek krom 2. el malzemelerse şöyledir; davlumbaz, evye, küvet, mutfak tezgahı, servis arabaları ve lavabo gibi malzemeler. Hemen hemen tüm mutfak paslanmazları 2. el olarak değerlenebilir. Endüstriyel malzemeler satmak için 05345755414 Uzman hurdacı telefonunu mutlaka arayınız. İstanbul’un hurda satma problemini hurdacı ağımızla çözdük.

Endüstri Ekipmanları
Endüstri Ekipmanları

2. El Endüstriyel Malzeme Alan Yerler

2. el endüstriyel malzeme alan yerler olarak hurdacı konumumuza tıklayabilirsiniz. İstanbul geneline adresten hurda alan hurdacı ekiplerini gönderiyor sizi mağdur etmiyoruz. Endüstri ekipmanları satarken firmamızı aramanız ve whatsApp uygulamasından resim atmanız halinde anına hurda fiyatı verilecek ve talep doğrultusunda adresten alınacaktır. 2.el endüstriyel malzeme alan hurdacı İstanbul genelinde çok sayıda değil. Alış veriş merkezi hurda alımlarıyla sürekli krom malzeme geri dönüşümü yapıyoruz. Endüstriyel malzeme hurdacısı olmak yüksek dikkat gerektiriyor. 2.el krom mutfak malzemeleri satan müşteriyi maksimum karı sunmak İstanbul hurdacı firmamızın yegane görevlerinden. Endüstri ekipmanları işletmelerden çıkarılırken en az zarar görecek ve işletme yetkililerini zor durumda bırakmayacak şekilde hurda ticareti yapılmalıdır.

Endüstriyel malzemeleri 2. el olarak değerlendirmek ve yüksek hurda fiyatından paranızı almak için bizimle irtibata geçiniz. Paslanmaz hurda satmak zorunda değilsiniz görüş ve önerilerinizi belirtebilir hurda fiyatları sorabilirsiniz. Tüm İstanbul geneline 30 dk hurdacı gönderiyoruz.

Endüstri Ekipmanları” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın