Güncel Hurda Fiyatlarından Haberdar Olmak

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Güncel Hurda Fiyatlarından Haberdar Olmak

Güncel Hurda Fiyatlarından Haberdar Olmak

Güncel Hurda Fiyatlarından Haberdar Olmak İster misiniz? Uzman Hurda Metal olarak yeni bir süreç başlattık. Düşen Hurda fiyatlarından veya Çıkan Hurda Fiyatlarından anında haberdar olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz bir şekilde! Hurda fiyatlarının sürekli değişiklik göstermesi uzan zamandır hurda satan müşterilerimiz tarafından bilinmektedir. Ancak 2022 yılı hurda fiyatları açısından aşırı değişkenlik gösteren bir yıl oldu!

Güncel Hurda Fiyatları

Güncel Hurda Fiyatları artık eksik bir tabir! Çünkü hurda fiyatını veren hurdacı firmaları 1 saat sonra hurda fiyatı düştüğünde söz vermiş olduğu müşteriyi gitmeyerek mağdur ediyor. Bunun yanı sıra yüksek tonajlarda hurda alımı yapan hurdacı firmaları da mağduriyet yaşayabiliyor. Örneğin alım yapmış olduğu demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası gibi fiyatı yüksek hurda çeşitlerinde zarar ediyor.

Hurda Alan Yerler

Hurda Alan Yerlere hurda satışı yapmak size ne kazandırır?  Anlık hurda fiyatlarından satış yapmayı ve sattığınız hurdadan ulaşım maliyeti düşülmemesi sizin karınıza olacaktır. Uzman Hurda Metal olarak İstanbul genelinde bir çok hurda alım dükkanımız ve hurdacı konumumuz vardır bunların bazıları şöyledir;

Anlık Hurda Fiyatları

Anlık Hurda Fiyatı hurda malzemeyi satacağınız gün alınandır. Bu sayede hurdacı firmasıyla sorun yaşamadan hurda alış verişi yapılır. Bunun yanı sıra ürünün yükselmiş olduğunu da anında bilir yenisini o şekilde alırsınız. Uzman Hurda Metal Güncel Hurda Fiyatlarından Haberdar Olmak adında bir proje başlattı ve elinizde olan hurda türevine göre size mesaj atmaya başlamıştır. Tabi ki sizin talebiniz ve bizimle çalışmanız halinde bu hizmetten 7/24 faydalanabilirsiniz.

Örneğin bakır hurdası alımı yaptığımız müşteriye bakır hurda fiyatı gönderiyoruz.

Veya demir hurdası alımı yaptığımız fabrikaya Güncel Demir Hurda Fiyatı gönderiyoruz!

Müşterimizden en çok hangi hurda çeşidi çıkıyor ise güncel gönderdiğimiz hurda fiyat listesi o yönde oluyor. Böylelikle hem müşteri sattığı hurda çeşidinden haberdar oluyor hem de diğer hurda fiyatlarıyla görüntü kirliliği yaşamıyor!

Güncel Hurda Fiyat Listesi

Güncel Hurda Fiyat listesi nasıl ve neye göre belirleniyor? Bir başka en çok sorulan ise Neden Sizle Çalışma Şartı Var? Çünkü alım yapıp çıkan malzemeyi bilmeden hurda fiyatı verilmez! Verilen Güncel Hurda Fiyatı malzemenin başında değişiklik gösterebilir. Bu tip olaylara müsaade etmemek adına hurda fiyatı vermeden önce müşteriyle çalışmış olup hurda oranlarını bilmemiz gerekmektedir!

Hurda Demir Fiyatı 8TL
Bakır Hurda Fiyatı 200 TL
Sarı Hurda Fiyatları 110 TL
Krom Hurda Fiyatı 30TL
Alüminyum Hurda Fiyatı 43 TL
Kurşun Hurda Fiyatı 45 TL
Çinko Hurda Fiyatı 50 TL
Hurda Kağıt Fiyatı 4 TL
Hurda Kalıp Fiyatı 9 TL
Termo Taban Hurda Fiyatı 18 TL

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın