Beylikdüzü Hurdacı Numarası

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı Numarası

Beylikdüzü Hurdacı Numarası

Beylikdüzü Hurdacı Numarası

Beylikdüzü Hurdacı Numarası 05345755414 arayanların uğrak noktası Uzman Hurda Metal. Yüksek hurda fiyatları, güler yüzlü hurda alım ekipleri ve şeffaf hurda ticaretiyle 7/24 hurdacılık hizmeti sunuyoruz. Üstelik yerinden hurda alım ekiplerimiz günün her saati hurda alımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra Yakuplu Hurdacı dükkanımızdaki hurda fiyatlarıyla adresten alım yapıyoruz.

Beylikdüzü Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü Hurdacı Telefonu 05345755414 arayarak hurda hakkında birçok bilgiye ulaşabileceğiniz gibi adrese hurdacıda çağırabilirsiniz. Hurdacı ekiplerimiz günün 24 saati açıktır.

24 Saat Açık Hurdacı

24 Saat açık hurdacı ekiplerini size daha iyi hurdacılık hizmeti sunabilmek adına oluşturduk. Vardiya sistemiyle çalışan fabrika ve iş yerlerine verdiğimiz bu hurda alım hizmetini müşterilerimiz oldukça beğendi. Hatta birçok şantiye hurdası aldığımız inşaat sahaları iş güvenliği nedeniyle gece hurda alımı yapmamızı tavsiye etti.

24 Saat Açık Beylikdüzü Hurdacı Numarası

Hurdacı ekiplerimiz 7/24 hurda alım hizmeti sunarken kesinlikle hurda fiyatlarından ödün vermiyor. Çünkü hurdacılık süreklilik gerektiren bir iş dalıdır.

Hurdacı Hizmeti Verdiğimiz Mahalleler:

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı Numarası

Barış Mahallesi Hurdacı Telefonu

Beylikdüzü OSB Mahallesi Hurdacı Konumu

Büyükşehir Mahallesi Hurda Kablo Fiyatları

Cumhuriyet Mahallesi Hurda Alüminyum Alan Hurdacı Telefonu

Dereağazı Mahallesi Hurdacı Numaraları

Gürpınar Mahallesi Hurdacı Numarası

Kavaklı Mahallesi Hurda Plastik Alan Hurdacı Numarası

Marmara Mahallesi Hurda Demir Alan Hurdacı Numarası

Sahil Mahallesi Hurdacısı

Yakuplu Mahallesi Hurdacı Dükkanı Numarası

Yakuplu’da konumlandırdığımız hurdacı dükkanımız sürekli açık ve sürekli yüksek hurda fiyatından hurda alımı yapmaktadır. Hatta moloz nakliyesi, çöp karşılığı hurda alımı, oksijenle hurda kesimi ve bina sökümü de yapmaktayız. Örneğin atıl durumda bulunan çelik çatıları söküyoruz. Bunun karşılığında söküm yaptığımız hurda türevini sizden para karşılığı satın alıyoruz. Lakin bazı Beylikdüzü hurdacı firmaları söküm karşılığı hurdaya para vermeden alımlar yapıyor. Fakat Yakuplu Uzman Hurdacı firması olarak söküm işçiliğini üstlenense bile hurdaya tam değerinde ödeme yapıyoruz.

Hurda İşçiliği Yapan Hurdacı Numarası

Hurda işçiliği demek aslında kulağa zor iş gibi gelse de işinde uzmanlaşmış bir kadroyla çalışan bir firma için önem arz etmiyor. Firmamız Beylikdüzü hurdacıları arasında sürekli yükselmesini yaptığı ve karşılık beklemediği hurda işçiliğine borçludur. Hatta bu alan da özellikle gelişim aşamasındadır. Peki, hurda işçiliği ne demektir? Hurda fiyatı verilirken hurdanın durumu sorulur hatta işçilik varsa birçok firma hurda ticareti yapmak istemez. Çünkü hurda işçiliğinde risk çoktur! Bunun yanı sıra para ödemek istemeyen hurdacı esnafları bu işçilikli hurda çeşitlerini almak istemezler. Bunların en başında çelik yapıların söküm işleri gelmektedir. Vinç ve kesim ekiplerinin gerektiği bu hurda alımında kaza riski çok yüksektir. Geniş kapsamlı önlemler ve bu işte uzmanlaşmış kadro gerektiren çelik yapı kesimi maliyetleri ve iş güce gerektirdiği için alınmaktadır. Fakat Beylikdüzü Uzman Hurda Metal için bu tip hurda alımları neredeyse sıfır sorunla halledilmektedir.

Yüksek işçilik ve risk barındıran hurda çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Fabrika Bozum İşleriBeylikdüzü Hurdacı Firması
 • Fabrika Asma Kat Kesim İşleri
 • Kule Vinç Kesim Söküm İşleri
 • Fabrika ve Bina Çatısı Söküm İşleri
 • Oksijen Kaynağı ile Hurda Kesimi
 • Oksijenle Kazan Kesimi
 • Oksijenle Tank Kesimi
 • Yangın Merdiven Kesimleri
 • Demir Balkon Kesimi
 • Yer Altı Kablo Kesimi
 • Yüksek Tonajlı Makine Kesim Söküm İşleri
 • Ağır Yük Raf Söküm İşleri

Beylikdüzü Hurdacılar Sitesi İletişim Numarası 05345755414

Beylikdüzü Hurdacılar Sitesi İletişim Numarası 05345755414 size tüm hurda geri dönüşüm işlerinde gerekli bilgiyi sunmaktadır. Bunun yanı sıra tüm hurda fiyat listesini anında sizinle paylaşabilir, yerinden hurda alımında size gerekli hurdacı firmasını tavsiye edebilir. Bünyemizde çalışan iş ortaklarımız bizim referansımızla hurdacılık hizmeti sunduğu için yüksek sorumluluk ve özveri sunmaktadır. Lakin Hurda Fiyatlarından anlık haberdar olmak için firmamızla mutlaka iletişim halinde olunuz.

Beylikdüzü Hurdacı Firması

Beylikdüzü Hurdacı Firması Uzman Hurda Metal bölgede yaklaşık 25 yıllık hizmet veren güvenilir hurdacı firmasıdır. Çünkü bir bölgede 25 yıl hurdacı hizmeti vermek sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde dürüstlüğe borçlu olunan bir durumdur. İstanbul genelinde tüm hurda çeşitlerini yerinden almaktayız. Beylikdüzü hurdacı konumumuz bizim kalemiz durumundadır. Üstelik İstanbul genelinde 4 adet daha hurdacı dükkanı ve konumuna sahipken! Bunun nedeni bölgedeki Organize Sanayi Bölgesi ve Beylikdüzü’nün sürekli gelişmekte olmasıdır.

Hurda Fiyatları

Güncel Hurda Fiyatları nasıl takip edilir? Beylikdüzü hurda satan müşterilerimiz Beylikdüzü Hurdacı Numarası aranmadan hurda fiyatı alına nasıl ulaşabiliriz gibi sorular sormaya başladı. Buna nedenle bizde hurda fiyat listesi yayımlama kararı aldık. Ancak hurda fiyatları anlık olarak değişiklik gösterebilir arayıp teyit etmeniz sizin karınıza bir davranış alacaktır.

Güncel Hurda Fiyat Listesi:

Hurda Bakır Fiyatı 200 TL
Sarı Hurda Fiyatı 95TL
Alüminyum Hurda Fiyatları 40 TL
Hurda Kablo Fiyatları 70 TL
Kurşun Hurda Fiyatı 49 TL
Çinko Hurda Fiyatı 39 TL
Sert Alüminyum Fiyatı 35 TL
Demir Hurda Fiyatı 7,5 TL
Hurda Kağıt Fiyatı 3 TL
Plastik Hurda Fiyatı 6 TL

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın