SANAYİ HURDASI

Sanayi hurdası denilince akla oldukça fazla hurda malzeme geliyor. Hurda fiyatları bakımından da en yüksek hurda demir fiyatlarına sahip hurda çeşididir. Hurda demir, bakır hurdası, alüminyum hurdalar, bakır kablo hurdaları, sarı pirinç hurdalar, bronz hurda çeşitleri, zamak hurdaları, hurda kurşun çeşitleri ve daha fazlası sanayi hurdaları arasında ve en yüksek hurda fiyatlarından değerlendiriliyor. Peki, sanayi hurdası neden bu kadar farklı değerleniyor? Sanayi hurdası temiz ve tonajlı olması adresten hurda alımı yapan İstanbul hurdacılarının işine geliyor. Hurda alımında sürüm ve tonajlı hurdalar tüm hurdalar İstanbul hurdacı esnafına para kazandırıyor. Demir hurdaların tek tip DKP demir hurda olması hurda demir satımında hurdacı firmasına artı puan kazandırıyor. Bu durum hurda demir alımında yansıtılıyor. Sanayi hurdası devamlılık açısından da İstanbul hurdacı esnafına gereklilik arz ediyor. Mahalle hurdacı esnafları sürekli değişik müşterilerle çalışmak zorunda kalırken ve sürekli aynı hurda tonajını yakalayamazken hurdayı sanayilerden alan İstanbul hurdacı esnafları sürekli aynı hurda tonajını yakalıyor. İstanbul’da sanayi hurdası alan hurdacı esnafı oldukça çok, bu durum Avrupa yakası hurdacı esnafı olarak faaliyet gösteren Uzman hurdayı etkilemiyor. Sebebi sanayi hurdası alımında gerekli olan tüm ekipmanlara ve uzmanlaşmış hurdacı ekiplerine sahip olmamızdır. Sanayi hurdası alımında uzmanlaşmış hurda alım ekipleri ne işe yarıyor?

sanayi hurdası alan
sanayi hurdası alan

İstanbul’da hurda alan ekiplerimizi İstanbul’un farklı yerlerine konumlandırdık ve hurda satan müşterilerimizi zaman açısından meşgul etmemeye başladık. Hurda demir akşamlarda kesim gerektiren demir hurdalarını anında kesebilen hurda kesim operatörleri yetiştirdik ve hurda alım ekiplerimize dâhil ettik. Bu sayede sanayi hurdası içince oldukça fazla yer alan kesim yapılacak hurda demirleri hızlı bir şekilde İstanbul geri dönüşüm kazandırıyoruz. Bakır hurda çeşitlerinde hurda fiyatı verirken güncel hurda fiyatlar veren hurda piyasasından haberdar hurda alım ekiplerine sahibiz. Özellikle hurda ekiplerimiz müşterilerimize en yüksek karı nasıl edecekse o şekilde hurda alımı yapmalarını aşıladık ve olumlu geri dönüşler aldık. Örneğin kablo hurdaları fiyat bakımından oldukça riskli hurda çeşididir. Bakır kablo hurdalarının içinde bulunan bakır hurdanın analiz sonuçlarına göre fiyat veriyor müşterimizi memnun ediyoruz.

sanayiden hurdası alımı
sanayiden hurdası alımı

Sanayi hurdası sadece metal hurda çeşitlerinden ibaret değil tabii ki. Karton kağıt hurda çeşitleri, sıvama kağıt hurdalar, gri kağıt hurdalar, selefonlu kağıt hurdalar, preslenmiş kağıt hurdalar, beyaz kağıt hurdaları, matbaa kağıt hurdaları gibi kağıt hurdalarının da alım satımını yapıyoruz. Sanayi hurda çeşitleri bunlarla da sınırlı değil, naylon hurdalar, plastik hurda çeşitleri, kompozit hurdalar, plastik bidon, demir varil hurdaları ve ahşap palet, plastik palet çeşitlerini sanayi hurdası olarak değerlendiriyoruz.

Sanayi hurdası alan İstanbul hurdacı telefonu 05345755414. Hurdacı firmamız 7/24 hurda alım imkanı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın