Sanayi Hurdası Alan Firmalar

İstanbul'da Uzman Hurdacı

sanayi hurdası alımı

Sanayi Hurdası Alan Firmalar

Sanayi hurdası denilince akla oldukça fazla hurda malzeme geliyor. Hurda fiyatları bakımından da en yüksek hurda demir fiyatlarına sahip hurda çeşididir. Hurda demir, bakır hurdası, alüminyum hurdalar, bakır kablo hurdaları, sarı pirinç hurdalar sanayi hurdalarıdır. Ayrıca bronz hurda çeşitleri, zamak hurdaları, hurda kurşun çeşitleri ve daha fazlası sanayi hurdaları arasındadır. Ayrıca bu hurdalar en yüksek hurda fiyatlarından değerlendiriliyor. Peki bu hurdalar neden bu kadar farklı değerleniyor? OSB hurdası temiz ve tonajlı olması adresten hurda alımı yapan İstanbul hurdacılarının işine geliyor. Hurda alımında sürüm ve tonajlı hurdalar tüm hurdalar İstanbul hurdacı esnafına para kazandırıyor. Demir hurdaların tek tip DKP demir hurda olması hurda demir satımında hurdacı firmasına artı puan kazandırıyor. Bu durum hurda demir alımında yansıtılıyor. Sanayilerde devamlılık açısından da İstanbul hurdacı esnafına gereklilik arz ediyor.

Mahalle hurdacı esnafları sürekli değişik müşterilerle çalışmak zorunda kalırken ve sürekli aynı hurda tonajını yakalayamazken hurdayı sanayilerden alan İstanbul hurdacı esnafları sürekli aynı hurda tonajını yakalıyor. İstanbul’da sanayi hurdası alan hurdacı esnafı oldukça çok, bu durum Avrupa yakası hurdacı esnafı olarak faaliyet gösteren Uzman hurdayı etkilemiyor. Sebebi hurda alımında gerekli olan tüm ekipmanlara ve uzmanlaşmış hurdacı ekiplerine sahip olmamızdır. İstanbul’da sanayi atıkları alımında uzmanlaşmış hurda alım ekipleri ne işe yarıyor?

Sanayi Hurdası Kazandırır Mı?

"sanayi hurdası alan

İstanbul’da hurda alan ekiplerimizi İstanbul’un farklı yerlerine konumlanmıştır. Ayrıca hurda satan müşterilerimizi zaman açısından meşgul etmemeye başladık. Çünkü hurda demir akşamlarda kesim gerektiren demir hurdalarını anında kesebilen hurda kesim operatörleri yetiştirdik. Ayrıca hurda alım ekiplerimize dâhil ettik. Bu sayede sanayi hurdası içince oldukça fazla yer alan kesim yapılacak hurda demirleri hızlı bir şekilde İstanbul geri dönüşüm kazandırıyoruz. Bakır hurda çeşitlerinde hurda fiyatı verirken güncel hurda fiyatlar veren hurda piyasasından haberdar hurda alım ekiplerine sahibiz. Özellikle hurda ekiplerimiz müşterilerimize en yüksek karı nasıl edecekse o şekilde hurda alımı yapmalarını aşıladık ve olumlu geri dönüşler aldık. Örneğin kablo hurdaları fiyat bakımından oldukça riskli hurda çeşididir. Bakır kablo hurdalarının içinde bulunan bakır hurdanın analiz sonuçlarına göre fiyat veriyor müşterimizi memnun ediyoruz.

Hurda Geri Dönüşümde OSB Faktörü

sanayiden hurdası alımı
sanayiden hurdası alımı

Sanayiler sadece metal hurda çeşitlerinden ibaret değil tabii ki. Karton kağıt hurda çeşitleri, sıvama kağıt hurdalar, gri kağıt hurdalar, selefonlu kağıt hurdalar alıyoruz. Ayrıca preslenmiş kağıt hurdalar, beyaz kağıt hurdaları da almaktayız. Bunun yanında matbaa kağıt hurdaları gibi kağıt hurdalarının da alım satımını yapıyoruz. Sanayi hurda çeşitleri bunlarla da sınırlı değil, naylon hurdalar, plastik hurda çeşitleri almaktayız. Ayrıca kompozit hurdalar, plastik bidon, demir varil hurdaları ve ahşap palet de sanayi hurdasıdır. Bunun yanında plastik palet çeşitlerini de sanayi hurdası olarak değerlendiriyoruz.

Sanayi atık malzemeleri alan İstanbul hurdacı telefonu 05345755414. Hurdacı firmamız 7/24 hurda alım imkanı sağlamaktadır.

 

Yorumlar: 1

  1. […] OTO SANAYİSİNE YAKIN HURDACI olarak da bilinen uzman hurda sanayi hurdası alımlarında diğer firmalar arasında lider bir konumdadır. Gerek plastik hurda alımların da […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın