TALAŞ HURDA ALIMI

TALAŞ HURDA ALIMI

Talaş hurda alımı yapan Uzman Hurda bu konuda firmalara olabildikçe yardımcı olmaya çalışıyor. Birçok İstanbul hurdacı firması atölye veya iş yerlerinden demir hurdasını alıyor fakat talaş hurda alımı söz konusu olduğunda yanaşmıyor. Talaş hurda fiyatlarının düşük olması talaş hurda alımı yapan toplama merkezlerinin talaş hurda alımı yapmaması ve Çolakoğlu demir fabrikasının talaş hurda alımını yavaşlatması bunda büyük rol oynuyor. Uzman hurda olarak bu konu farklı kanallar bulmak için çalışmalar başlattık ve talaş hurda alımına hız verdik. Demir talaş hurdası yanı sıra her türlü metalin talaş hurdası alımlarını büyük bir hassasiyetle yapan firmamıza 05345755414 nolu telefonlardan ulaşabileceğiniz gibi whatsapp dan da erişim sağlayabilirsiniz. Her türlü metal hurdası alımları yaptığımız iş yerlerinden hurda talaşı da alım yapıyoruz demiştik talaş hurdası alımlarımızı şöyle sıralaya biliriz,

 

ALÜMİNYUM TALAŞ HURDASI

Alüminyum hurdası alımı yaptığımız firmalardan çıkan alüminyum talaş hurda alımları da yaparak çalıştığımız firmalara kar seçeneği sunuyoruz. Tabi talaş hurda alımları fiyat bakımından alüminyum fiyatlarından ve imalat artığı alüminyum fiyatlarından düşük olsa da alüminyum talaş hurdası fiyatları da öyle yaban atılır cinsten değil. Alüminyum hurdası alım yaptığımız firmalardan kesinlikle alüminyum talaş hurdası da almaya devam ederek zor durumda bırakılmayacaktır.

 

SARI TALAŞ HURDASI

Sarı talaş hurdası alüminyum talaş hurdasına nazaran biraz daha yüksek ve sorunsuz giden bir metal çeşididir. Talaş hurda alımları yaparken içinde olan hurda demir oranına dikkat edilmelidir. Sarı talaş hurdası fiyatları yüksek olmakla beraber talaş hurda alımlarımızda karşımıza sıklıkla çıkan bir metal hurda cinslerindendir.

 

BAKIR TALAŞ HURDASI

Bakır talaş hurdası fiyat bakımından neredeyse bakır hurda fiyatlarına eş değer giden bir metal. Hurda talaş alımlarında en garantili ve yüksek fiyat sahip olmakla beraber ticareti de kolaydır. Bakır talaş hurdanız varsa mutlaka irtibata geçmeniz gereken Uzman Metal size talaş hurdası alım satımında karlı satışlar sunacaktır. Bakır taşlaş hurdası hassasiyet gerektiren bir iş. Malum bakır fiyatları almış başını gitmiş. Talaş hurda alımında kendini geliştirmiş ve nakit çalışan Uzman Hurda bakır talaş hurdanızın değerini yükselteceğinden emin olabilirsiniz.

TALAŞ HURDA ALIMI” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın