Talaş Hurda Alımı

Talaş hurda alımı yapan Uzman Hurda en iyi fiyat garantisi ile nakit işlem yapmaktadır. Kurumsal firmalara olabildikçe yardımcı olmaya çalışıyoruz. Birçok İstanbul hurdacı firması atölye veya iş yerlerinden demir hurdasını alıyor fakat talaş hurda alımı söz konusu olduğunda yanaşmıyor. Çünkü onlara göre talaş hurda fiyatları düşük olmaktadır. Ayrıca alım yapan toplama merkezlerinin talaş hurda alımı yapmaması ve Çolakoğlu demir fabrikasının talaş hurda alımını yavaşlatması bunda büyük rol oynuyor. Uzman hurda olarak bu konu farklı kanallar bulmak için çalışmalar başlattık ve talaş hurda alımına hız verdik. Demir talaş hurdası yanı sıra her türlü metalin talaş hurdası alımlarını büyük bir hassasiyetle yapan firmamıza 05345755414 nolu telefonlardan ulaşabileceğiniz gibi whatsapp dan da erişim sağlayabilirsiniz. Her türlü metal hurdası alımları yaptığımız iş yerlerinden hurda talaşı da alım yapıyoruz demiştik talaş hurdası alımlarımızı şöyle sıralaya biliriz,

 

Talaş Hurdası Alüminyum

Alüminyum hurdası alımı yaptığımız firmalardan çıkan alüminyum talaş hurda alımları da yaparak çalıştığımız firmalara kar seçeneği sunuyoruz. Tabi talaş hurda alımları fiyat bakımından alüminyum fiyatlarından ve imalat artığı alüminyum fiyatlarından düşük olsa da alüminyum talaş hurdası fiyatları da öyle yaban atılır cinsten değil. Alüminyum hurdası alım yaptığımız firmalardan kesinlikle alüminyum talaş hurdası da almaya devam ederek zor durumda bırakılmayacaktır. İmalat üretim atölyelerinden alüminyum talaş alımları yapmaktayız.

Talaş hurdası

Talaş hurdası

SARI TALAŞ HURDA

Sarı talaş hurdası alüminyum talaş hurdasına nazaran biraz daha yüksek ve sorunsuz giden bir metal çeşididir. Talaş hurda alımları yaparken içinde olan hurda demir oranına dikkat edilmelidir. Sarı talaş hurdası fiyatları yüksek olmakla beraber talaş hurda alımlarımızda karşımıza sıklıkla çıkan bir metal hurda cinslerindendir. Pirinç sarı madeninin ham madde olarak kullanan üretim fabrikalarında biriken talaşları nakit alıyoruz.

 

BAKIR TALAŞ HURDA

Bakır talaş hurdası fiyat bakımından neredeyse bakır hurda fiyatlarına eş değer giden bir metal. Hurda talaş alımlarında en garantili ve yüksek fiyat sahip olmakla beraber ticareti de kolaydır. Bakır talaş hurdanız varsa mutlaka irtibata geçmeniz gereken Uzman Metal size talaş hurdası alım satımında karlı satışlar sunacaktır. Bakır taşlaş hurdası hassasiyet gerektiren bir iş. Malum bakır fiyatları almış başını gitmiş. Talaş hurda alımında kendini geliştirmiş ve nakit çalışan Uzman Hurda bakır talaş hurdanızın değerini yükselteceğinden emin olabilirsiniz. Bakır kullanan fabrikalarda imalat artığı olarak parça ve talaş çıkabilmektedir. Bu tür hurdalar için yüksek fiyat veriyoruz.

Talaş Hurda Alımı” üzerine 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın