Beyaz Plastik Palet Hurdası

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Beyaz Plastik Palet Hurdası

Beyaz Plastik Palet Hurdası

Beyaz Plastik Palet Hurdası alımında İstanbul genelinde lider firmalardan biriyiz. Bu başarı yüksek fiyattan alımlarımızın yanı sıra toplu alımlarda nakit para imkanı sunmamızdır. Plastik hurda sektörü yılın belirli zamanlarında tıkanır, böyle zamanlarda dahi plastik palet satan müşterimizi daraltmadan alımlarımıza devam ediyoruz.

Plastik palet hurdaları içinde en yüksek fiyata sahip olan renk beyazdır. Plastik beyaz paletleri fiyatlandırırken natürel beyaz palet mi süt beyaz diye nitelendirilen koyu beyaz mı hurda paletlerin görselini talep ediyoruz. Görseli atılmadan telefonda fiyat verme imkanımız maalesef bulunmuyor. Bu durumu kabul etmeyen bazı müşterilerimiz olsa da üstesinden bir şekilde geliyor hurda plastik alım faaliyetimizi gerçekleştiriyoruz.

Plastik Beyaz Palet Hurda Fiyatları

Plastik Beyaz Palet Hurda Fiyatları malzemenin temizliği esasına dayanıyor. Plastik kırımı ve geri dönüşüm aşamasında kuru kırım yapılan Plastik Palet Hurdası suyla temas olmadığından temiz alınması gerek bir malzeme. Kirli beyaz palet hurdaları siyah hurda plastik granülü olarak piyasada değerlendiriliyor.

Plastik Palet Hurda Çeşitleri

Plastik Palet Hurda Çeşitleri ve fiyat oranları yüksekten düşüğe doğru şöyledir:

Beyaz Plastik Palet Hurdası

Sarı Plastik Palet Hurdası

Kırmızı Plastik Palet Hurdası

Siyah Plastik Palet Hurdası

Plastik Palet Hurdası satışında tonaj ve miktara takılmadan güncel plastik hurda fiyatlarına göre piyasanın %20 üstünde fiyat vererek adresten hurda alımları gerçekleştiriyoruz. İstanbul genelinde bir çok Hurdacı Dükkanı ve adresten hurda alım ekibine sahibiz. Konuma en yakın hurdacı ekibi anında adrese gönderiyor ve nakit paradan malzemeyi yükletiyoruz.

Beylikdüzü Beyaz Plastik Palet Hurdası

Beylikdüzü Beyaz Plastik Palet Hurdası alımlarımızın amiral gemisi konumunda! Beylikdüzü sanayi hurdacı ekiplerimiz organize sanayi bölgesinde her türlü hurdayı alırken yüksek fiyat vermeye özen gösteriyor. Demir hurdası, kağıt hurdası, bakır hurdası, naylon hurdası ve plastik hurda çeşitlerini güncel fiyatlarıyla geri dönüşüme kazandırıyoruz. Plastik hurda alırken yüksek tonajlarda plastik palet hurdası alıyor. İkinci el olarak değerlendirilmeyen plastik palet hurdaları kırılıp tekrar plastik hammaddesi olarak sektöre kazandırıyor.

Hadımköy’de Hurda Plastik Palet Alan Hurdacı

Hadımköy’de Hurda Plastik Palet Alan Hurdacı dükkanımız size günün 24 saati hizmet veriyor. Hurda fiyatlarımız tüm İstanbul genelinde aynıdır. 05345755414 hurdacı numaramızdan her türlü hurda fiyatını güncel olarak talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın