Bina Yıkımından Çıkan Hurdalar

Bina Yıkımından Çıkan Hurdalar özellikle inci el olarak değer gören Pimapen Pencere Hurdaları ve demir korkuluk hurdaları ve yeni tip çelik kapı hurdalarıdır. Bunun yanı sıra ahşap hurda türleri, parke hurdaları, mutfak dolabı hurdaları ve ahşap çatı hurdaları da bina sökümü fiyatı verirken dikkate aldığımız malzemelerdendir. Yeni binaların söküm ve fiyatı oldukça kolay gerçekleşiyor. Yeni yapılmış malzemeyi ikinci el hurda sektörüne kazandırırken değerinde değer kaybettirmeden size para ödüyoruz.

Pimapen Pencere Hurdası

Pimapen Pencere Hurdası alımında gerek ikinci el pencere olarak değer biçtiğimiz gerek de hurda pimapen olarak değer biçtiğimiz bu hurda türü her bina da olmazsa olmazlardan. Yüksek hurda fiyatlarıyla Pimapen pencere hurdalarını geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurda Sökümü Bina Yıkımı

Hurda Sökümü Bina Yıkımı yaparken ahşap malzemeleri de 2. El geri dönüşüm malzeme sektörüne kazandırarak kentsel dönüşüme katkı sağlıyoruz. Yüksek hurda fiyatlarıyla yaptığımız bina yıkım işlerimizde tercih edilme sebeplerimizden biri de ahşap çatı sökümlerimiz ve mutfak dolabı ve ahşap iç kapılara para ödüyor olmamızdır.

Bina sökümü demir hurda türevlerine yüksek fiyatlar vermemiz sayesinde tüm hızıyla artan hurda alım faaliyetleri haline geldi. Daire sökümünde demir petek hurdaları, cam korkuluk hurdaları, klima hurdaları ve kombi hurdalarıyla sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu hurdaların var oluşu daire söküm fiyatlarını yükselten bir unsurdur.

Demir Yangın Merdiveni Kesimi

Bina Yıkımından Çıkan Hurdalar içinde sıklıkla Demir Yangın Merdiveni Kesimi çok katlı binaların söküm işleri arasında yer alıyor. Söküm yapılacak kentsel dönüşüm aşamasındaki binanın söküm fiyatı yükselten yangın merdivenlerini hurda kesim ekiplerimizle kesip size parasını ödüyoruz. Bu işlem sırasında tüm önlem ve sorumluluğu üstlenip size bina sökümünden yük taşıttırmıyoruz.

Hurda Karşılığı Bina İskeletinin Yıkım İşi

Hurda Karşılığı Bina İskeletinin Yıkım İşi firmamızca sizin talebiniz doğrultusunda üstlenilmektedir. Bina Yıkımından Çıkan Hurdalar yıkım maliyetlerini karşılamakta ve size herhangi bir ücret yansımamaktadır.

Atıl vaziyette duran yıkılacak binaların çevreye verdiği kirlilikten sizi sorunsuzca kurtarmamızı istiyorsanız 05345755414 Hurdacı numarasını çeviriniz. Firma yetkililerimize yıkım yapılacak firmamın konumunu ve resimlerini ulaştırınız gün içinde anından hurda fiyat desteği ve yapılacak iş listesini size ulaştırsınlar. Tüm İstanbul genelinde bina yıkım işleri yapmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın