İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda Fiyatları:

İstanbul Hurda Fiyatları günlük hatta anlık olarak değişmektedir. Lakin hurda satmadan önce Hurda Fiyat Hattı 05345755414 arayarak anlık hurda fiyatlarını reel olarak alır bilgi sahibi olabilirsiniz. Ülkemizdeki fiyat kararsızlıkları geri dönüşüm fiyatlarını da vurdu! Ancak Uzman Hurda Metal olarak hurda fiyatları konusunda müşterimizi anlık olarak bilgilendiriyoruz.

14 Eylül 2023 

Hurda Çeşidi Hurda Fiyatı
Bakır Hurda Fiyatları  200 TL
Hurda Sarı Fiyatları  110 TL
Hurda Kablo Fiyatları 80 TL
Hurda Alüminyum Fiyatları
44TL
Hurda Çinko Fiyatları 50 TL
Hurda Kurşun Fiyatları 45 TL
Hurda Krom Paslanmaz Fiyatları 30 TL
Hurda Demir Fiyatları 8 TL
Teneke Hurda Fiyatı 6 TL
Hurda Plastik Fiyatları 8 TL
Hurda Termo Fiyatları 18 TL
Hurda Ayakkabı Kalıp Fiyatları 9 TL
Hurda Naylon Fiyatları 8 TL
Hurda Kağıt Fiyatları 3 TL
Hurda Kitap Defter Fiyatlar  TL

 

Güncel Hurda Fiyatları Nasıl Takip Edilir

Güncel Hurda Fiyatlar Nasıl Takip Edilir nasıl hurda satılır? Hurdacı firmamız 20 yıllık tecrübesini hurda fiyatlarında şeffaf hurda alımı yaparak müşterisine sunmaktadır. Yukarıda belirtilen hurda fiyat listesi sürekli olarak güncelleşmektedir. Bunun Hurda satan müşteriye karı oldukça fazla, çünkü bize hurda satamasa dair fiyatlardan haberdar oluyor.

Ancak yayımlamış olduğumuz hurda fiyat listesi her hurda satışında etkili olmayabiliyor. Bu nedenle hurda malzemenin durumu ve şeklini hurdacı firmasına belirtmekte fayda var.  Örneğin kesilmesi gerek hurda ile sökülmesi gereken bir hurda çeşidi hazır hurda almak gibi olmamaktadır. Lakin hurda satmak isteyen müşteri durumu yanlış anlayabiliyor.

Anlık Hurda Fiyatı

Anlık Hurda Fiyatı alan müşterilerimiz daha sağlıklı hurda satışı yapmaktadır. Bunun yanı sıra hurda fiyatının düşüşü ve yükselişini anlık takip etmesi yeni ürün alımında da artı kazandırıyor. Lakin bazı müşterilerimiz anlık hurda fiyatlarından ziyade yayımlamış olduğumuz fiyatlara takılıyor. Oysa ki bu doğru bir hurda ticareti değil!

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı Firmamız sektöre hurda fiyatı bakımından yön veriyor. Tüm hurda türevlerinde piyasanın %20 üstünde fiyat sunuyoruz. Üstelik verdiğimiz hurda fiyatlarını adresinizde uyguluyoruz. Aynı Zamanda tüm Hurda Alım Noktalarımızda fiyatlarımız aynı.

Örneğin; Beylikdüzü Hurdacı Dükkanı ile Ümraniye’deki Hurdacı Dükkanında da aynı fiyatta hurda satmak mümkün

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın