Hurda Rulo Kağıt

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Hurda Rulo Kağıt

Hurda Rulo Kağıt

Hurda Rulo Kağıt alımlarımız bu tür kağıt hurdaları için normal fiyattan değil kağıt hurdasının yaklaşık iki katı yüksek şekilde alınmaktadır. Tabi her kağıt ruloları malzeme olarak değerlendirilmiyor. Özellikle kalın rulo kağıt hurdaları malzeme değeri görürken kalın olmayan bobin hurda kağıtlar kalitesinin düşük olması nedeniyle düşük hurda kağıt fiyatlarından sektöre kazandırılmaya çalışılıyor.

Kağıt Hurda Fiyatları

Kağıt Hurda Fiyatları kağıdın hamur kalitesine göre belirleniyor. 1. hamur kağıt hurdalarını beyaz a4 kağıt hurdaları, karton kağıt hurdaları, oluklu mukavva kağıt hurdaları oluşturuyor. 2. Hamur kağıt hurdaları ise defter kitap hurdaları, gazete kağıt hurdalarıdır. 3. Hamur kağıt hurdalarını da Rulo kağıt hurdaları, gri kağıt hurdaları ve oluksuz mukavva kağıt hurdaları oluşturmaktadır. Fakat boyutları 1 metrenin üstünde olan kalın rulo kağıt hurdalarını firmamız farklı bir şekilde değerlendirip ikinci el kağıt hurda piyasasına kazandırıyor.

Boru Hurda Kağıt

Boru Hurda Kağıtlarınızı hurda kağıt fiyatından satmayın! Normal kağıt hurda fiyatlarının %50 üstünde değerlendirmemize müsaade edin hepimiz kazanalım. 05345755414 Hurdacı Numarasından bizleri arayın kağıt boru hurdalarının resmini ulaştırın anında fiyat dönüşü yapalım. Beylikdüzü’nde hurda rulo kağıt hurdası alan ekiplerimiz bölgede günün 20 saati size hizmet veriyor.

İstanbul Hurdacı firmamız Hurda Rulo Kağıt alanında değil bir çok malzemenin geri dönüşüm harici ikinci el olarak hurda sektöründe değerlendiriyor. Örneğin gazete hurdası, gazete hurdalarını düzgün bir biçimde toparlanması belirli tonajlarda biriktirilmesi halinde hurda kağıt fiyatları 2021 den yaklaşık %60 yüksek alıp ikinci sektörüne kazandırıyoruz. Detaylı bilgi ve hurda kağıt satışı için bize ualaşınız!

Hurda Kağıt Evrak

Hurda hukuk dosyalarını bertaraf aşamasında size garanti veren nadir kağıt hurda alımı yapan hurdacı firmalarındanız. Tüm önemli hurda evrak ve dosyaların güvenilir bir biçimde imha edilmesinde resimli kanıt sunuyoruz. Kağıt hurda evraklarınızı imha ettirirken para kazanın! Üstelik kesinlikle imha edildiğinde emin olun.

İkinci El Hurda Koli

İkici el hurda koli alımı yapıyoruz. İkinci el hurda kağıt olur mu demeyin Uzman Hurda Metal olarak size her türlü hurda alımında maksimum karı elde ettirme peşindeyiz. Hurda Bobin Kağıt alımlarında kalınlık esası olduğu gibi hurda koli alımlarında da ebatları ve karton hurdasının kalitesine bakarak hurda kağıt fiyatı sunuyor size en idea fiyatı teklif ediyoruz.

 

Yorumlar: 1

 1. Adem yavuz dedi ki:

  Selamün aleyküm
  Kumaşlardan çıkan karton rulo ipliklerden çıkan karton bobin
  Kumaş naylonu
  İplik naylonu
  Bunlar ile ilgili alım fiyatlarımız nedir

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın