İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2022

İstanbul'da Uzman Hurdacı

İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2021

İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2022

İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2022 yılında bir hayli yüksek fiyatlardan alınıp satılır hale geldi. Hurda fiyatlarının 2020 yılının son aylarındaki yükseliş ivmesi ikinci el trapez saç, ikinci el kutu profil, ikinci el u-h demirleri ve sandviç panel fiyatlarını da etkiledi. Yüksek demir hurdası fiyatları ikinci el piyasasında alım zorlukları meydana getirdi. Sıfır malzemede artırılan kdv ikinci el hurda sektöründe de hissedilir hale geldi. Hurda metal çeşitleri son yılların en yüksek fiyatlarını görmüş durumda. Pandemi hurda fiyatlarında geri dönüşü olmayan fiyat artışı bırakacak gibi duruyor. Trapez çatı saçı hurda olarak satılmıyor birçok müşterimiz bu yönde alım taleplerinde bulunuyor. Çatı saçı hurdalarını yerinden malzemelik hurda fiyatından söküp malzemelik hurda fiyatından parasını ödüyoruz.

Hurda Çatı Panelleri

Hurda çatı panelleri, köpüklü saç hurdaları ve ikinci el çatı makaslarını düzgün sökülmesi halinde ikinci el hurda malzeme piyasasına kazandırıyoruz.

2. El trapez saç hurdası ne kadar?

İkinci El Trapez Saç Fiyatları kaç para?

Bir adet çatı saçı kaç lira?

İkinci El Çatı Saçını Nereden Bulabilirim?

Çatı Saçı Hurdası

Bu tarz soruları sıklıkla almaktayız. Fakat müşterimizin alacağı 2. El trapez saç hurdasını gelip kendisi değerlendirmelidir. Çünkü tartım yapılması istenen çatı saçı hurdası kalınlıkları itibarıyla değişiklik gösteriyor. Bu durum satın alındıktan sonra sorun haline geliyor ve yanlış anlamalara yol açabiliyor.

İkinci El Trapez Saç Fiyatları

İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2022 ikinci el sandviç panel fiyatlarını geçti! Hatta demir hurdasının yükselmesi metre hesabı satılan 2. el sandviç panel malzemelerinin daha az talep görmesine neden oldu. Belirli bir süre kullanıldıktan sonra yıpranan çatı panelleri İkinci El Trapez Saç hurdasına yönelmeye neden oldu. Çünkü müşteriler nasıl olsa trapez saç hurdası daha yüksek hurda demir olarak satsak bile aynı parayı topluyor diye 2. El trapez saç alıyor.

İkinci El Trapez Saç Fiyatları 2021

İstanbul’da ikinci el trapez saç satış noktalarımız,

 

Yorumlar: 5

 1. Dr Murat ekmekci dedi ki:

  Bana 6 tane 10 metre çatı makas lazım

  • uzmanhurdaci dedi ki:

   Tabi Avcılar’daki dükkanımızda çatı makasları ve panelleri mevcut buyurun yardımcı olalım.

 2. Adem Arı dedi ki:

  Köyde 120 metrekare taban alanlı evimin çatısını trapez saç ile yenilemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Mubin dedi ki:

  Trapez metre ya da kg fiyatı nedir

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın