Malkara Hurdacı

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Tekirdağ Malkara'da hurda alan yerler

Malkara Hurdacı

Tekirdağ Malkara Hurdacı

Tekirdağ Malkara Hurdacı firması olarak hizmet veriyoruz. Uzman Hurda Metal Hurdacı firmamız uzun yıllardır Tekirdağ Malkara‘da profesyonel hurdacı olarak hizmet vermektedir. Malkara’da adresten hurda alımı yapıyoruz. Tekirdağ Malkara’da her çeşit hurdanızı güncel fiyatı ile yerinde ve değerinde satın alıyoruz. Alım yaptığımız bazı hurda çeşitleri aşağıda verilmiştir.

Bakır Hurdası Alüminyum Hurdası Demir Hurdası Kurşun Hurdası
Kağıt Karton Hurda Plastik hurda Çinko hurda Kablo hurdası
Soyulmuş kablo Çelik hurdalar Krom hurda Kap kaçak hurdası
PVC kapı pencere Buzdolabı hurdaları Tel hurdalar Teneke hurda
Araç Jantı hurdası Cep Telefonu hurda Cam hurdalar Sarı Pirinç hurda
Elektrik hurdalar İnşaat Demir Elektronik Ana kart Naylon Poşet
Tekirdağ Malkara'da hurda alan hurdacı yerler

Tekirdağ Malkara Hurdacı

Malkara’da Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Tekirdağ Malkara’da her çeşit alüminyum hurdanızı güncel değerinde alıyoruz. Alüminyum hurda satmak için doğru adrestesiniz. Çünkü Tekirdağ Malkara’da en yüksek fiyat teklifi veren hurdacı firmasıyız. Tekirdağ Malkara’da alüminyum hurdası alan yerler arasında bulunuyoruz. Alım yaptığımız bazı alüminyum hurda çeşitleri şöyledir.

 1. Tel Alüminyum Hurda
 2. Hurda Alüminyum Radyatör
 3. Alüminyum Talaşı hurdası
 4. Hurda Alüminyum Plakalar
 5. Alüminyum Jant Hurdası
 6. Alüminyum İngot
 7. Profil Alüminyum Hurdası
 8. Alüminyum Piramit hurda
Tekirdağ Malkara'da alüminyum hurdası alan yerler

Malkara Hurdacı

Tekirdağ Malkara’da Hurda Demir Alan Hurdacı Firması

Malkara Hurdacı Uzman Hurda Metal her çeşit demir hurdasını yerinde satın almaktadır. Hurdacı firmamızı aradığınızda hurda miktarına göre gerekli araç ve gereçlerimiz ile adresinize geliyoruz. Hurda yükleme işlemini uzman ekiplerimiz ile yapıyoruz. Ayrıca ödemeyi hurda alımında peşin olarak yapıyoruz. Demir hurdası genelde tonajlı satılan hurdalardandır. Fakat Tekirdağ Hurdacı firması olarak az miktarlı hurda demir alımı için de geliyoruz. Malkara’da hurda demir alan hurdacı yerler arıyorsanız hemen firmamızı arayabilirsiniz. Tekirdağ Malkara’da alım yaptığımız bazı hurda demir çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

 1. Hurda DKP Demir
 2. Ekstra Hurda Demir
 3. Toplama Demir Hurdası
 4. Demir Talaşı Hurdası
 5. Demir İnşaat Yıkım Hurdası
 6. İnşaat Çubuğu Hurdası
 7. Pik Demir Talaşı Hurdası

Malkara Hurda Akü Alan Hurdacı Firması

Tekirdağ Malkara’da akü hurdası alan hurdacı arıyorsanız her çeşit akü hurdası alıyoruz. Üstelik 7/24 açık hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Ayrıca akü hurdasını en güncel fiyattan alıyoruz. Biriktirdiğiniz akü hurdanızı değerinde satmak için firmamızı arayın. Ayrıca güncel akü hurdası fiyatlarını sormak için de bize ulaşabilirsiniz. Bunun için telefon numaramız ana sayfamızda yer almaktadır. Tekirdağ hurdacı firması olarak alım yaptığımız bazı akü hurdası çeşitleri şunlardır.

 • Küçük Akü Hurdaları: Motosiklet, akülü çim biçme makinesi, akülü oyuncak hurdaları gibi küçük akülerin hurda alımını yapıyoruz. Bu yüzden bu tarz aküleriniz varsa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
 • Sulu ve Kuru Aküler: Sulu akü veya kuru akü fark etmeksizin her türlü akü hurdasını değerinde alıyor. Ayrıca otomobil, kamyon, kamyonet gibi araçlarınızdan çıkan her tür aküyü değerinde alıyoruz.
Akü hurdası alan yerler

Tekirdağ Malkara’da akü hurdası alan hurdacı

 

 

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın