BRONZ HURDA ALIMI

BRONZ HURDA ALIMI

Bronz hurda alımı yapan firmamız bronz hurda fiyatları da lider bir konuma sahip. Bronz hurda alımı yapmak için bazı ekipman ve bilgi gerektiren bir hurda çinsi. İstanbul hurdacı esnaflarından birçoğu bronz hurda alımı yapacak kapasiteye sahip değildir. Bu konuda İstanbul hurdacı esnaflarıyla ortaklık kurarak İstanbul bronz alan hurdacılarla çalışarak müşterilerimize ulaşıyoruz. Uzman hurda bronz alan hurdacı olmakla beraber temin eden İstanbul hurdacılarından birisi konumundadır. Bronz hurda çeşitleri fiyat bakımından birbirinden bir hayli uzak durumdadır. Sarı bronz hurda alımları yaparken fiyat olarak bazı İstanbul hurdacı esnafları sıkıntıya düşüyor. Düşük oranda metal karışımı bronz hurda alımını kötü halde etkiliyor. İstanbul Avrupa Yakası bronz hurda alımlarında yüksek fiyatlar ve net ölçümler yaparak ilk sıradayız. İstanbul bronz hurda borsasını iyi takip edip bronz hurdasına yüksek teklifler veriyoruz. Bronz hurda piyasası iniş kalkışlarla dolu bronz hurda alımı yapan bazı hurdacı firmaları bronz hurda fiyat listesi yayımlıyor. Bu tarz hurda bronz fiyatlarına kesinlikle itibar etmeyin. Uzman hurda olarak hiçbir zaman hurda fiyatlarına fiyat yayımlamadığımız gibi bronz hurda alımında da fiyat listesi yayımlamıyoruz.  05345755414 numaralı telefonlarımızı Uzman Hurda olarak kaydedin arayarak veya whatsapptan bizlere ulaşın bronz hurdasına fiyat alın. Bronz hurda satışında kar edin.

Bronz hurda çeşitlerini fiyat yüksekliği olarak şöyle sıralaya biliriz.

FOSFOR BRONZ HURDASI, temel bakır ve kalay alaşımına %0,1_0,5 arasında fosfor eklenmesiyle oluşan bir maddedir. Bronz hurda alımı yaparken birinci tercih edilen bir hurda bronz hurda çinsidir. Makine parçaları veya fosfor bronzu şerit hurda şeklinde hurdaya çıkar.

KIZIL BRONZ HURDASI, Kızıl Bronz, kalay alaşımıdır. Kalay oranı düştükçe yumuşar. Bazı özelliklerini arttırmak ve fiyatını düşürmek için kalayın yanında kurşun ve çinko belli oranlarda katılarak halk dilinde kızıl olarak bilinen malzeme elde edilir. Bronz Kızıl, deniz suyuna dayanıklı bir malzemedir. Hem yumuşak hem sert lehim yapılabilir. Kızıl bronz hurdası fiyat bakımından düşük olsada bronz hurda alımlarımız yüksek ölçüde bu bronz hurda çeşididir.

ALÜMİNYUM BRONZ HURDASI, Yüksek mekanik özelliğe sahiptir. Deniz suyuna, aside ve korozyona dayanıklı bir malzemedir. Özellikle sıvama için kullanılan ideal bir malzeme olup pervanelerde, dişlilerde, dayanıklılık gereken makine parçalarında ve kaydırma kızaklarında kullanılır. Alüminyum bronz hurdası büyük ağır sanayi sıklıkla karşımıza çıkmakla beraber yüksek bir bronz hurda fiyatına sahiptir. Bronz hurda alımı yaparken alüminyum bronz hurdasına dikkat etmek gerekir.

Bronz hurda alımında fiyat vermeden önce kesinlikle analiz yapılması ve yüksek bronz hurdası fiyatı verilmelidir.

BRONZ HURDA ALIMI” üzerine 2 yorum

  • İmalattan kalan 4 mm 0;40 mm fosfor bronz rulo halinde 180 kğ civarında satmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

    • Sayın Hasan Özdar 05345755414 hurdacı numaramızı arayıp bilgi almanız size daha yararlı olacaktır. Bu sayede en güncel hurda fiyatlarından hurda satmanız kolaylaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın