Bronz Hurda Alımı

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Bronz Hurda Alımı

Bronz Hurda Alımı

Bronz Hurda Alımı yapan firmamız bronz hurda fiyatları da lider bir konuma sahip. Bronz hurdası alımı yapmak için bazı ekipman ve bilgi gerektiren bir hurda cinsidir. Çünkü çok değerli ve nadir bulunan bu hurda türünü değerlendirmek gerekmektedir.

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı esnaflarından birçoğu bronz hurdası alımı yapacak kapasiteye sahip değildir. Bu nedenle İstanbul hurdacı esnaflarıyla ortaklık kurarak İstanbul bronz alan hurdacılar la çalışarak müşterilerimize ulaşıyoruz. Uzman Hurda Metal bronz alan hurdacı olmakla beraber temin eden İstanbul hurdacılarından birisi konumundadır. Bronz hurdası çeşitleri fiyat bakımından birbirinden bir hayli uzak durumdadır. Hatta Sarı Bronz hurda alımları yaparken fiyat olarak bazı İstanbul hurdacı esnafları sıkıntıya düşüyor. Çünkü düşük oranda metal karışımı bronz hurda alımını kötü halde etkiliyor.

İstanbul Avrupa Yakası Bronz Hurda

İstanbul Avrupa Yakası Bronz Hurda alımlarında yüksek fiyatlar ve net ölçümler yaparak ilk sıradayız. Bronz Hurda İstanbul borsasını iyi takip edip bronz hurdasına yüksek teklifler veriyoruz! Bronz hurda piyasası iniş kalkışlarla dolu bronz hurda alımı yapan bazı hurdacı firmaları bronz hurda fiyat listesi yayımlıyor. Özellikle bu tarz hurda bronz fiyatlarına kesinlikle itibar etmeyin. Uzman hurda olarak hiçbir zaman hurda fiyatlarına fiyat yayımlamadığımız gibi bronz hurda alımında da fiyat listesi yayımlamıyoruz. Hurda Fiyat Hattı 05345755414 numaralı telefonlarımızı Uzman Hurda olarak kaydedin arayarak veya whatsapptan bizlere ulaşın bronz hurdasına fiyat alın. Bronz hurda satışında kar edin.

Bronz hurda çeşitlerini fiyat yüksekliği olarak şöyle sıralaya biliriz.

FOSFOR BRONZ HURDASI

Fosfor Bronz Hurdası, temel bakır ve kalay alaşımına %0,1_0,5 arasında fosfor eklenmesiyle oluşan bir maddedir. Bu nedenle Hurda Bronz alımı yaparken birinci tercih edilen bir hurda bronz hurdası cinsidir. Bu nedenle makine parçaları veya fosfor bronzu şerit hurda şeklinde hurdaya çıkar.

KIZIL BRONZ HURDASI

Kızıl Bronz Hurdası, Kızıl Bronz, kalay alaşımıdır. Kalay oranı düştükçe yumuşar. Bazı özelliklerini arttırmak ve fiyatını düşürmek için kalayın yanında kurşun ve çinko belli oranlarda katılarak halk dilinde kızıl olarak bilinen malzeme elde edilir. Bronz Kızıl, deniz suyuna dayanıklı bir malzemedir. Hem yumuşak hem sert lehim yapılabilir. Kızıl bronz hurdası fiyat bakımından düşük olsada bronz hurda alımlarımız yüksek ölçüde bu bronz hurda çeşididir.

ALÜMİNYUM BRONZ HURDASI

Alüminyum Bronz Hurdası, Yüksek mekanik özelliğe sahiptir. Hatta deniz suyuna, aside ve korozyona dayanıklı bir malzemedir. Özellikle sıvama için kullanılan ideal bir malzeme olup pervanelerde, dişlilerde, dayanıklılık gereken makine parçalarında ve kaydırma kızaklarında kullanılır. Alüminyum bronz hurdası büyük ağır sanayi sıklıkla karşımıza çıkmakla beraber yüksek bir hurda bronz fiyatına sahiptir. Bronz hurdası alımı yaparken alüminyum bronz hurdasına dikkat etmek gerekir!

"<yoastmark

Bronz Hurda Fiyatları

Bronz Hurda Alımı

Hurda Bronz Fiyatları

Bronz hurda alımında fiyat vermeden önce kesinlikle analiz yapılması ve yüksek bronz hurdası fiyatı verilmelidir.

 

Yorumlar: 2

  1. Hasan özdar dedi ki:

    İmalattan kalan 4 mm 0;40 mm fosfor bronz rulo halinde 180 kğ civarında satmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

    • uzmanhurdaci dedi ki:

      Sayın Hasan Özdar 05345755414 hurdacı numaramızı arayıp bilgi almanız size daha yararlı olacaktır. Bu sayede en güncel hurda fiyatlarından hurda satmanız kolaylaşacaktır.

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın