İkinci El Konteyner Alımı

İstanbul'da Uzman Hurdacı

İkinci El Konteyner Alımı

İkinci El Konteyner Alımı

İkinci El Konteyner Alımı Fiyatları ve gerekli işlemler için iletişim ve yerinde tespit gerekmektedir. Alım ve satış için firmamız 24 saat açık olup gerekli tüm bilgiyi verecek yetkiliyle iletişime geçme garantisi sunuyor. Ancak satış yapacağınız 2. el konteynerin resmini bize ulaştırarak da ön bilgiye ulaşmış oluyorsunuz.

İkinci el konteyner alımı tüm hızıyla devam ediyor. Firmamız Uzman Hurda Metal adresten 2. el konteyner satın alıyor. Fiyat teklifi almak için lütfen telefon ediniz. bizi arayın

Beylikdüzü Hurdacı İkinci El Konteyner Fiyatları

Beylikdüzü Hurdacı Firmamız en çok ikinci el konteyner satan şubemizdir. Bunun sebebi düşük fiyatlara mal ettiğimiz konteynerleri düşük kar oranlarıyla müşteriyle buluşturmasıdır. peki neden diğer şubeler de düşük fiyatlardan satış yapmıyor. Çünkü Beylikdüzü yeni gelişen ve şantiye yoğunluğu olan bir ilçe. Bu nedenle nakliye ücretleri düşük. İkinci el konteyner fiyatları belirlenirken ilk unsuru maalesef nakliye oluşturmaktadır. İkinci unsur da bakım onarımdır. Bu sıralar akar yakıta gelen zam ve işçilik maliyetleri her sektörde olduğu gibi konteyner piyasasında kendini hissettirdi!

İstanbul İkinci El Konteyner Merkezi

İstanbul İkinci El Konteyner merkezi olarak Avcılar Hurdacı dükkanını kullanmaktayız. Çünkü buranın merkezi konumu her yere kolay ulaşımı müşterimize kolaylık sağlamaktadır. Uzman Hurda olarak sektörde bir çok ikinci el işleri yapıyoruz. Bunun yanı sıra hurda alımları ve bina, fabrika söküm işleri de yapmaktayız.

Alım yaptığımız hurda çeşitleri genel olamasının yanı farkımızı hurda fiyatları ve verdiğimiz hizmetle göstermekteyiz!

Hurda Demir Alımı

Hurda Demir Alımı yapmamızın en başlıca sebebi şantiye hurdalarını alabilmektir. Çünkü ikinci el konteyner çıkan başlıca alanlar şantiye yani inşaat alanlarıdır. Bununla birlikte sektörü boş bırakmadan başladığımız işi bitirmek amacındayız. Örneğin büyük firmalar hurda veya konteyner satışında tek firma tarafından komple temizlik yapılsın ister! Firmamız demir hurdası başta olmak üzere şantiye sahasından çıkan tüm metal hurda geri dönüşümünü sağlamaktadır. Üstelik en yüksek hurda metal fiyatlarıyla!

İstanbul’da İkinci El Konteyner Alımı Yapılır

İstanbul’da ikinci el konteyner alımı yapan hurdacı firmaları arasında en ön sıradayız. Bunun nedeni yerinden nakit ve sorunsuz alımlar yapmamızdır. Bir çok müşterimiz bizi tavsiye ediyor. Bu nedenle güven problemi ve anlaşma güçlüğü yaşamadan işimize yoğunlaşıyoruz. İşimiz ikinci el konteyner alım satımı.

2. El Konteyner

2.el konteyner denilince akla ilk gelen yaşam konteyneri. Ancak  sadece yaşam alanı değil yemekhane, banyo, tuvalet ve ofis içinde konteyner kullanımı gayet uygundur.

 

İkinci El Konteyner Alımı

2. El Konteyner Piyasası

Peki neden 2. el konteyner piyasası var? Müşterilerimiz özellikle bu soruyu sormak için arıyor. Çünkü konteyner metalden yapılan bir ürün. Bu sayede çabuk yıpranmıyor uzun yıllar sahibine hatta sonraki sahibine hizmet edebiliyor. Şu sıralar ikinci el konteyner piyasası oldukça hızlı. Özellikle artan maliyetler işçilik ürün azlığı ve nakliye ücretleri insanları kullanılmış hurda sayılabilecek konteynerlere yöneltiyor. Uzman Hurda Metal olarak sizleri düşük bütçelerle konteyner sahibi yapmak çabasındayız.

 

 

 

Yorumlar: 1

  1. […] mahallesi 2. El konteynır alımı yapan Arnavutköy hurdacı esnafları arasında tek firma Uzman hurdadır. İstanbul […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın