Çorlu Hurda Bakır

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Çorlu Hurda Bakır

Çorlu Hurda Bakır

Çorlu Hurda Bakır piyasasını yakından takip ediyoruz. Uzman Hurda olarak piyasaya yön vermeye devam ediyoruz. Soyma bakır hurdası başta olmak üzere bakır hurdasının tüm türevlerini almaktayız. Bakır hurdası alımında her zaman  adresten hurda bakır alımı yapıyoruz. Soyma bakır hurdası nedir  dahi bilmeyen bakır hurda satmak isteyen müşterilerimiz oluyor. Kesinlikle müşterimizin hurda piyasasını bilmemesi suiistimal edilmeden hurda ticareti yapılıyor. Soyma bakır hurdası, atıl durumdaki kablo hurdasının kalın olanlarının kabuklarından kesici bir alet veya kırma makinesi kullanılarak ayrılanıdır. Hurda bakırın parlaklığını kaybetmemiş olanı yüksek bakır hurda fiyatından değerlendirilir. Güncel bakır hurda fiyatından hassas terazide tartım yapılarak anında nakit para imkanı sunan hurda türlerindendir.

Çorlu Hurda Kablo

Çorlu hurda bakır piyasasından sıklıkla en çok alım yaptığımız bakır hurda türlerinden bir de kablo hurdası! Ayrıca Hurda bakır kablo alımlarında analiz sistemini kullanıyoruz. Çorlu’da kablo hurdası alan ekiplerimiz anında hurda kablonun içinde bulunan soyma bakır hurdasının oranını size sunmaktadır. Kablo hurdası oldukça karmaşık hurda türlerinden çok fazla çeşidi olan bakır kablo hurdasını fiyatlandırmak bizim işimiz. Örneklendirmek gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

Çorlu Hurda Bakır

antikron kablo hurdası

ttr kablo hurdası

fare yemez kablo hurdası

nyy yer altı kablo hurdası

sinyal kablo hurdası

alpek kablo hurdası

Yanık Kablo Hurdası

Yanık kablo hurdası var birde, bu tarz yanmış bakır çıkan hurda kabloları da ayrıca değerlendiriyoruz. Yanmış halde bulunan bakır kablo hurdalarını soysak da kırdırsak da maalesef soyma bakır hurdası gibi değerlendiremiyoruz. Bunun sebebi ise içinde olan bakır hurdasının artık eski özelliklerini taşımıyor olmasıdır. Yanık bakır hurdası her alan da çıkmasıyla Çorlu hurda bakır piyasasının da büyük bir bölümünü oluştursa da bakır hurda fiyatlarıyla soyma bakır kadar piyasasının olmamasını değiştirmiyor.

Lama Bakır Hurdası

Lama bakır hurdası da özellikle pano hurdası alımlarımız içinde fabrika bölgelerinden gelmektedir. Soyma bakır hurdasıyla neredeyse aynı bakır fiyatıyla değerlendirilen bu hurda bakır türü temiz olması durumunda ikinci el hurda piyasasında kendine yer bulmaktadır. Hurda pano alımı demişken firmamızın şalter kontaktör hurdası almasına da değinmek gereklidir.

Çorlu Kırkambar Bakır Hurda

Son olarak kırkambar bakır hurda piyasasından bahsedelim. Her türlü bakır hurdanın bir araya geldiği motor sökümü bakır hurdalardır. Ayrıca kap kaçak hurdası, yanık bakır, makine hurdalarından çıkan makine parçası bakır hurdaları tamamıdır. Kırkambar bakır hurdası aslında daha da çok şeyi kapsıyor. Bunlar hakkında bilgi almak için 05345755414 Çorlu Hurdacı numaramızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın