HURDA ALIRIM

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Hurda alırım dedim mi alırım

HURDA ALIRIM

Hurda alırım sözüyle interneti sallayan Hurdacı Emrah yıllardır aslında göz ününde mesleğimize dikkat çekmiş oldu. “Alırım dedim mi alırım.” videosuyla bir anda fenomeni olan meslektaşımız hurda sektörünün her kesime hitap ettiğini ortaya koydu. Hurdacı olabilmek için büyük bir deneyim gerekmiyor. Tabi hurdacılık alanını belirlemek gereklidir. Küçük boyutlu hurda alımları yapmak ve düşük hurda fiyatlarıyla belli bölgelerde mahalle hurdacısı olmak şartıyla! Şu aralar hurda alırım, alırım dedi midi alırım sözleriyle anılsa da hurdacılık sektörü bu gelip geçici bir fenomenliktir. Hurdacı İstanbul’da daha bir donanımlı ve kapsamlı yapılmak zorundadır. Hurda alırım demekle hurda alımı yapılmayan bu metropol şehirde her türlü hurda alım ekipmanına sahip olmak gerekli. En önemlisi de hurda alımlarında nakit hurda alımları yapmak zorundadır hurdacılık sektörü. İstanbul hurdacıları hurda alımı yaparken her türlü tonajlı hurdalara veya kesim söküm yapılacak hurdalara hazırlıklı olmalıdır. Bunun yanı sıra İstanbul hurda borsasının nabzını iyi tutmalıdır. İnternet fenomeni olan mahalle hurdacısı hurda alırım, eskiler alırım sözleriyle biraz mizah karışımlı hurdacılık yapıyor. İstanbul’da hurda alımı yapmaktan çok uzak bir hurdacı esnafıdır.

bakır alan hurdacı
bakır alan hurdacı

İstanbul Avrupa Yakası hurdacı esnafı olarak faaliyet gösteren Uzman hurda hurda fiyatları, hurda alımları, bina yıkım, fabrika sökümlerinin yanı sıra tüm hurdacılıkla ilgili haberleri takip ederek hurda sektörünün bam teline dokunmaya devam ediyor.

Adresten hurda alımı yapan hurdacı firmalarından bizi ayıran yegane özellik hurda fiyatlarımızdır. Hurda fiyatına özen gösteriyoruz. Adresten hurda alırken de hurda dükkanında hurda alır gibi yüksek hurda fiyatı uygulayan müşteri anlayışımızla hurdanıza talibiz. Her ne kadar hurda alırım sözüyle ünlü olamasak da İstanbul hurdacılık sektöründe hatırı sayılır bir konumdayız.

İstanbul’da hurdacı bulmak o kadar kolay bir eylem haline gelse de güvenilir ve nakit çalışan hurdacı esnafı oldukça az! Çünkü konumuma yakın hurdacı düşük hurda fiyatı veriyor. En yakın hurdacı nerede? İstanbul’da hurdacı dükkanı bulamıyorum gibi hurdayla alakalı sorularla çok muhatap oluyoruz. Avrupa yakasında hurdacı açığını oldukça iyi kapattık bizimle hurda alışverişinde bulunan müşterilerimiz hurda alırım diyen kimseyle diyaloğa girme ihtiyacı duymuyor. İstanbul’da hurda satmak için bizimle çalışmak isterseniz hurdacı numaramız 05345755414. Hurdacı numarasını arayarak her türlü hurda hakkında bilgi alabilir, ve adrese hurdacı çağırabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın