HURDA IBC TANK ALIMI

İstanbul'da Uzman Hurdacı

ıbc tank hurdası uzman hurda metal

HURDA IBC TANK ALIMI

Hurda ıbc tank alımı yapan Uzman hurda tank hurdasının durumuna göre gerek ikinci el hurda ıbc tank fiyatından, gerek tamamen hurda ıbc tank fiyatından elinizde bulunun hurda tanklarınızı İstanbul hurda sektörüne kazandırıyor. İstanbul hurda tank pazarı oldukça geniş. Hurda tank fiyatlarını hurdaya ayrılmış tankı görmeden vermiyor, müşterimize zarar ettirmiyoruz. Ibc tank hurdası İstanbul genelinde gıda fabrikaları ve kimyasal çalışan firmalarca kullanılıyor. İstanbul ıbc tank geri dönüşümü yapan firma sayısı oldukça az. Uzman hurda ıbc tanklarınızın geri dönüşüm işini üstlenerek İstanbul hurda sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor. Zırhlı hurda tanklar bütün olarak değerlendirildiği gibi sadece içindeki plastik hurda veya dışındaki metal hurda kısmını da ayrı ayrı değerlendirmek mümkün.

Hurda ıbc tank alımlarımız bunlarla sınırlı değil. Plastik su depo hurdası, su tankı hurdası, yakıt tankı hurdası, plastik saklama kabı hurdaları, plastik bidon hurda çeşitleri de alım yaptığımız hurda tank çeşitlerinden. Su deposu olarak kullandığınız hurdaya ayrılmış plastik tanklarınızı yerinden hurda alım ekiplerimizle alıyor yüksek hurda fiyatı uygulayıp hurda parasını anında ödüyoruz.  Plastik tank hurda çeşitlerinden her renk veya kalınlıkta olanını İstanbul hurda pazarına kazandırmak bizim, hurda plastik tank çeşitlerini bize bildirmek sizin işiniz! İstanbul hurda ıbc tank için 05345755414 hurdacı numarasını arayabilirsiniz.

Hurda ıbc tank dışında metal hurda tank alımı da yapıyoruz. Hurda tankın yeri boyutu ne olursa olsun yerinde hurda alımı yapan ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Genellikle petrol tadilat hurdası arasında hurda kesimi yaptığımız tank hurdası, yakıt tankı hurdası, araç üzeri yakıt tankeri hurdası gibi tehlikeli görünen hurda tank çeşitlerini büyük bir titizlikle kesiyor hurda parasını anında nakit ödüyoruz. Metal tank hurdası bununla da sınırlı değil kalorifer kazan hurdası,  demir fosseptik çukur tankı hurdaları da kesim yaptığımız tank hurdalarından. İstanbul genelinde adresten hurda alan ekiplerimiz tam tesisat hurda kesim söküm yapacak şekilde gezemiyor. Sizlerin hurdaya ayrılmış olan malzemenin bilgisini bize ulaştırmanız halinde ekiplerimiz donanımlı gelerek hurdanızı geri dönüşüme kazandıracaktır.

 

Yorumlar: 3

  1. Mehmet Özkul dedi ki:

    2000 3000 adet yıkanmış ibc icin fiyat bilgisi rica ederim

  2. […] İkinci El Ibc tank hurdası alım ve ikinci el satışını yapan firmamız tank hurdasında İstanbul Hurdacılarının ileri gelen esnaflarındandır. Metal Tank kesimi yapan hurdacı firmamız madeni tank hurdalarını da değerinde alıyor ve İstanbul geri dönüşümüne kazandırıyor. Krom yakıt kazanları alüminyum yakıt kazanı ve bakır yakıt kazanı hurdalarını sorunsuz güncel hurda fiyatlarından alıyoruz. Yakıt kazanı kesimleri ve su tankı kesiminden herhangi bir işçilik talep etmiyor tüm masrafını ve sorumluluğunu üstleniyoruz. Sizde sorunsuz bir şekilde yakıt kazanı, kalorifer kazanı veya su tankı hurdasından kurtulmak istiyorsanız Anadolu Yakası hurdacı veya Avrupa Yakası hurdacı ekiplerimizle temasa geçiniz. […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın