PLASTİK SAKSI HURDASI

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Plastik Saksı Hurdası

PLASTİK SAKSI HURDASI

Plastik saksı hurdası alan hurdacı firması İstanbul hurdacı esnafları arasında oldukça azdır. Hurda plastik saksı genellikle hurda plastikten imal edilmektedir. Ayrıca kalitesinin düşük olması sonucu hurda plastik saksı alımı yapılmamaktadır. Uzman hurda İstanbul plastik saksı geri dönüşümünde lider konumdadır. Bu yüzden İstanbul hurdacı esnaflarından da alımlar yaparak plastik saksı hurdasını canlandırmaktadır. Plastik saksı hurdası özellikle bahar aylarında şantiye sahalarında rezil bir vaziyette müşterilerimize sıkıntı yaratıyor. Bu yüzden birçok şantiye hurda saksıları gömerek çözüm bulmaya çalışmaktadır. Ama bu hareket doğaya zarar vermektedir. Bu yüzden Uzman Hurda İstanbul hurdacı firmalarına gerekirse plastik saksı hurdasını yerinden yükleme teşviki vermektedir. Bu yüzden saksı hurdası alımı yapılmaktadır. Böylece İstanbul plastik saksı hurdasını yeniden kullanarak doğaya zararı engellemektedir.

Şantiyelerden Plastik Saksı Hurdası Alan Hurdacı

Plastik saksı hurdasını şantiye hurdaları içinde yüksek hurda fiyatı vererek değerlendirmeye çalışıyoruz. Hurda saksı fiyatları plastik hurda fiyatlarından biraz düşüktür. Fakat hurda plastikten ağırlık olarak yüksek bir kitleye sahip olan plastik saksı hurdası aynı plastik hurda fiyatlarını topluyor.

Plastik saksı hurdasında göz önüne alınacak diğer husus da saksı hurdasının belli oranlarda olmayan firesidir. Saksı hurdasını almaya gönderdiğin İstanbul hurdacısı saksı hurdasına fire düştü gibi şikâyetler alıyoruz.  Hurda plastik zaten fire yani mal kaybı açısından diğer hurda çeşitlerinden faklı bir malzemedir.  Birde buna plastik saksı hurdasının kullanım sebebiyle üzerinde kalan toprak eklenince plastik saksı hurdasını alan hurdacı zarar ediyor. İçindeki toprak miktarına göre %20 den başlayarak total kilodan düşülen fire hurdacı esnafının karı değil plastik saksı hurdasının kaybıdır. İstanbul hurdacı esnaflarıyla ortaklıklar kuruyoruz. Böylece tüm İstanbul genelinde en yakın hurdacı olmayı başarıyoruz. Ayrıca Uzman Hurda tüm İstanbul hurda saksı alımına taliptir.

İstanbul’da park ve bahçeler saksı hurdasını ve plastik kasa hurdalarını alıyor İstanbul plastik hurda sektörüne kazandırıyoruz. Plastik hurda miktarı çok az olmadığı sürece adresten hurda alımlarımız arasında hurda plastik saksı alımı da mevcuttur. Plastik saksı hurdasına fiyat almak için veya saksı hurdası vermek üzere 05345755414 İstanbul hurdacı numarasını arayabilir adrese hurdacı ekibi talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın