PLASTİK SAKSI HURDASI

Plastik saksı hurdası alan hurdacı firması İstanbul hurdacı esnafları arasında oldukça azdır. Hurda plastik saksının yapılmış olduğu plastik hammaddenin genellikle hurda plastikten imal edildiği ve kalitesinin düşük olması sonucu hurda plastik saksı alımı yapılmamaktadır. Uzman hurda İstanbul plastik saksı geri dönüşümüne girmiş hatta İstanbul hurdacı esnaflarından da alımlar yaparak plastik saksı hurdasını canlandırmıştır. Plastik saksı hurdası özellikle bahar aylarında şantiye sahalarında rezil bir vaziyette müşterilerimize sıkıntı yaratıyor. Birçok şantiye hurda saksıları gömerek çözüm bulmaya çalışsa da bu hareket doğaya zarar veriyor. Uzman Hurda İstanbul hurdacı firmalarına gerekirse plastik saksı hurdasını yerinden yükleme teşviki veriyor ki saksı hurdası alımı yapsın İstanbul plastik saksı hurdasını yeniden kazansın doğaya zarar verilmesin…

Plastik saksı hurdasını şantiye hurdası içinde yüksek hurda fiyatı vererek değerlendirmeye çalışıyoruz. Hurda saksı fiyatları plastik hurda fiyatlarından biraz düşük fakat hurda plastikten ağırlık olarak yüksek bir kitleye sahip olan plastik saksı hurdası aynı plastik hurda fiyatlarını topluyor.

Plastik saksı hurdasında göz önüne alınacak bir diğer husus da saksı hurdasının belli oranlarda olmayan firesidir. Saksı hurdasını almaya gönderdiğin İstanbul hurdacısı saksı hurdasına fire düştü gibi şikâyetler alıyoruz.  Hurda plastik zaten fire yani mal kaybı açısından diğer hurda çeşitlerinden faklı bir malzeme, birde buna plastik saksı hurdasının kullanım sebebiyle üzerinde kalan toprak eklenince plastik saksı hurdasını alan hurdacı zarar ediyor. İçindeki toprak miktarına göre %20 den başlayarak total kilodan düşülen fire hurdacı esnafının karı değil plastik saksı hurdasının kaybıdır. İstanbul hurdacı esnaflarıyla ortaklıklar kurarak tüm İstanbul genelinde en yakın hurdacı olmayı başaran Uzman Hurda tüm İstanbul hurda saksı alımına taliptir.

İstanbul’da park ve bahçeler saksı hurdasını ve plastik kasa hurdalarını alıyor İstanbul plastik hurda sektörüne kazandırıyoruz. Plastik hurda miktarı çok az olmadığı sürece adresten hurda alımlarımız arasında hurda plastik saksı alımı da mevcuttur. Plastik saksı hurdasına fiyat almak için veya saksı hurdası vermek üzere 05345755414 İstanbul hurdacı numarasını arayabilir adrese hurdacı ekibi talep edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın