Kâğıt Hurdası

Kâğıt Hurdası Alıyoruz

İstanbul’da kâğıt hurdası alan en büyük firmayız. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki birçok ilçesinden uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Avrupa yakasında Esenyurt ve Avcılar başta olmak üzere, Küçükçekmece, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Çatalca, Bakırköy, Bağcılar ve diğer semtlerin tamamında kâğıt-karton hurdası alımı yapıyoruz. Kâğıt hurdasının büyük çoğunluğunu günlük gazete ve dergiler oluşturur. Ayrıca iş yerleri ve marketlerde bulunan ambalaj kartonları da kâğıt hurda sektöründe büyük yere sahiptir.

Kağıt Hurdası -İstanbul Uzman Hurda Metal

Kağıt Hurdası -İstanbul Uzman Hurda Metal

Kâğıdın ham maddesi ağaçtır. Kâğıt yapımında kullanılmak üzere daha fazla ağaç kesilerek ormanların yok olmaması için hurda kâğıdın geri dönüşümü çok önemlidir. Ağaç kesimini engellemek, çevreyi korumak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için uzun yıllardır kâğıt hurdası alımı yapıyoruz. Uzman Hurda Metal olarak çevreci bir yaklaşımla İstanbul’un her yerinden geri dönüşüme katkı sağlamak amacıyla hurda alımı yapıyoruz.

Marketinizde biriktirdiğiniz ambalaj kartonlarını ya da deponuzda biriktirdiğiniz kâğıt hurdasını satmak için bizi arayın. İstanbul’un neresinde olursanız olun kısa bir süre içerisinde gelip hurdalarınızı yerinden alalım. Kâğıt hurdası satmak için bizi arayın. Hurda miktarı ve türü hakkında bilgi verin gerekli ekipmanlarla gelelim.

Güncel Kâğıt hurdası fiyatını en doğru şekilde bizden öğrenirsiniz. Uzman Hurda Metal, güncel hurda fiyatları piyasasını günlük takip ederek sizlere en güncel fiyatlar hakkında bilgi sunar. Kâğıt ya da karton hurdanızı en güncel fiyatıyla alır. Güncel hurda fiyatlarını öğrenmek için bizi arayın.

Avcılar’da üniversiteden, birçok okul, iş yeri ve marketten kâğıt alımı yapıyoruz. Kâğıt hurdanızı bizden fiyat teklifi almadan satmamanızı öneririz. Dilerseniz bize whatsapp’tan mesaj gönderebilirsiniz. 0534 575 54 14. Kâğıt hurdalarınızın fotoğrafını çekip bize gönderin, anında size dönüş yapalım. İşinde uzman çalışanlarımız ile iş güvenliğine dikkat ederek hurdalarınızı gelip yerinden alalım. Dilerseniz sonraki alımlar için ev, market ya da iş yerinize konteyner bırakalım.

Her türlü kâğıt hurdası, karton hurdası, günlük gazete, kitap, dergi, defter hurdasını satmak için bizimle irtibata geçin. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numaramızı arayın. Bize haftanın 7 günü ve 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kâğıt Hurdası” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın