Çatalca Hurdacı

ÇATALCA HURDA FAALİYETLERİMİZ UZMAN HURDACILIK

İstanbul’un gözde yaşam alanlarından olan Çatalca’da faaliyet gösteren Uzman hurda metal olarak bölgeyi önemsiyor ve geri dönüşüm işlerini itina ile yapıyoruz. Çatalca hurdacısı olarak Çatalca’da tarım faaliyetlerinin önemini biliyor ve bu doğrultuda tarım ekipman hurdalarını alıyoruz. Çatalca’nın tüm köylerine işinde Uzman ekiplerimiz, araçlarımızla hızlı bir şekilde ulaşıyor, hurda tarım aletlerinizi, evsel hurdalarınızı veya çeşitli sebeplerle sahip olduğunuz hurdaların geri dönüşümünü yapıyoruz. Hurda alım işlerinde dürüstlük birinci iş kuralımız…

 

 

FERHATPAŞA’DA HURDACI TELEFONLARI

Firmamız telefonda en yüksek fiyat garantisi sunmaktadır. Hurdaya ayrılmış ürünlerin cinsini şeklini ne olduğunu bize iletmeniz yeterlidir, Ferhatpaşa’da hurdacı telefonları arasında en hızlı şekilde size geri dönüş yapılacağını iddia ediyoruz. Hurdalarınızın resmini çekip yollayın hemen size en yüksek fiyatı verelim.

 

 

KALEİÇİ’NE YAKIN HURDACILAR

Uzman hurda olarak mesafelerin hiçbir önemi olduğunu düşünmüyoruz. Hurdaya cıkmış malzemeleriniz olduğunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Örneğin, iş yerinizde tadilat hurdası veye tadilat molozu çıktı bizle irtibata geçtikten maksimum bir saat sonra adresinize geliyor ve sizi hurdanızdan kurtarıyoruz.

 

 

ÇANAKÇA MAHALLESİ HURDA METAL GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Çatalca’nın yine nezih yerleşim yerlerinden olan Çanakça Mahallesi hurdası olarak hizmetlerine devam eden firmamız çatı söküm işleri, bina yıkım işleri, sanayi hurdası, şantiye hurdası, alüminyum hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası, krom hurdası, çinko hurdası alımlarında nakit ödeme ve yerinden alım imkanı sunmaktadır. Metal geri dönüşümü denince akla bir çok metal grubu geliyor tabi çeşitlilik artınca da fiyat aralıkları artıyor, bize irtibat telefonlarımızdan ulaşarak hangi metalin hangi grupta yer aldığını ve fiyatının ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

 

ÇAKIL’DA HURDA DEMİR FİYATLARI

Hurda demir denilince akla Uzman hurda gelmelidir çünkü bu konuda ekiplerimiz çok sayıda iş yapmış ve alanlarında uzmanlaşmıştır. Firmalarımızın büyümesi ekonomimizin canlanmasıyla fabrikalarımız yeni çalışma yerlerine ihtiyaç duyuyor firmamız tamda bu noktada devreye giriyor çatı sökümü, fabrika içi kesim işleri, metal rampa kesimi, yakıt kazan kesimi yapan firmamız işleri yapmakla kalmıyor aynı zamanda yüksek fiyat vererek müşterisine çıkarda sağlıyor. Bize ulaşın gelip hurdayı yerinde görüp fiyat teklifimizi sunalım.

 

 

KARACAKÖY MERKEZ’DE HURDACI

Firmamız Uzman hurda Metal’in Çatalca bölgesine önem vermesinin bir diğer unsurlarından olan bölgedeki gelişmenin beraberinde gelen Kentsel dönüşüm kapsamında çıkan hurdalarınızı değerlendirmektir. Kentsel dönüşüme maruz kalan binalarınızı size zahmet vermeden hurda pimapen hurdası, demir korkuluk hurdası, döküm petek hurdası, kombi hurdası gibi dönüşüme kazandırıyoruz. Bina sökünden sonrada sizlerin yanındayız. Bina yıkımı işlerini anlaşmalı firmalarla yapıyor yıkım hurdasını da değerinde alıyoruz.

 

 

KESTANELİK MAHALLESİ HURDA KARTON SATANLAR

Uzman hurda olarak karton alımında da başarılı faaliyetlerimiz vardır. Bize karton çıkma sıklığınızı aktarmanız yeterli konteyner hizmeti vererek sizlere geri dönüşümünü yapıyoruz. Matbaa kağıt hurdası, sıvama kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası, defter kitap kağıt hurdası, ambalaj karton kağıt hurdası, rulo kağıt hurdası başlıca alım yaptığımız hurdalardandır. Metal hurdasına gösterdiğimiz özeni kağıt hurdasına da gösteriyor ekonomimize kazandırıyor geri dönüşümünü sağlıyoruz. Unutmayın hurda karton geri dönüşümü ülkemiz için önemli bir unsur olmakla beraber ormanlarımıza da büyük katkılar sağlıyor. Özellikle okullardan çıkan defter kitap hurdası ve firmalardan çıkan dosya kağıt hurdası geri dönüşümü ormanlarımız için önem arz ediyor.

 

 

ÇİFTLİKKÖY’DE SANAYİ HURDASI

Sanayi hurdası, hurda sektörü içinde önemli tonajlara sahip olup kalite olarak da üst düzey bir konumdadır. Firmamız bu konuda çalışmalar yaparak en yüksek fiyatı vermekle beraber sanayilerimizdeki depolama eksiklerini konteyner hizmeti vererek kapatmayı hedefliyor. Sanayi hurdası alan firmamız hurda kalitesini de göz ardı etmiyor. İmalat artığı hurda, Filaş kesim hurdası, DKP hurda, ekstra hurda çeşitleri değerlendirilip sınıfına uygun fiyatlar vererek başarımızı ve tercih edilmemizi sağlıyoruz.

 

 

 

GÖKÇEALİ’DE HURDA BAKIR ALIMI

Uzman hurda olarak Bakır hurdasının yükte hafif pahada ağır olması nedenle nakit sıkıntı çekmeden değerlendirmek için bize ulaşmanız gerektiğini düşünüyoruz. Size yönlendireceğimiz ekibimize dürüstlüğü aşıladık. Hurda bakır fiyatları konusunda hiçbir ikilem yaşamadan adresinizde nakit alımı yaptırıyoruz. Hurda bakır alımında başarı sahibi olan firmamız bakır hurdası en yüksek fiyat konusunda yanınızda.

 

İHSANİYE YAKINLARINDA HURDACI NUMARASI

Uzman hurda olarak her yerde olamayacağımızı bildiğimizden, iletişime ağırlık verdik ve 7/24 telefonlara cevap verecek kibar, saygılı, hurda fiyatları konusunda bilgili elemanlar yetiştirdik. Çatalca bölgesindeki ekiplerimiz İHSSNİYE HURDACISI olarak da anılmaya başlamıştır.

 

KABAKÇA MAHALLESİ ATIK PET ŞİŞE ALIMI

Günümüz şartları nedeniyle ve sağlık bakımından pet şişe hurdası da kullanıma bağlı olarak artmış bulunuyor. Firmamız bu alandaki çalışmalarıyla müşterilerinin beğenisini kazanmakla beraber en yüksek pet şişe hurda fiyatı vererek de öne çıkıyor.

 

YALIKÖY’DE ALÜMİNYUM KİLOSU NE KADAR?

Firmamız Alüminyum hurdası güncel fiyatlarını elinde tutan ve nakit alım yapan firmalar arasında en üst sıradadır. İmalat artığı alüminyum fiyatları diğer türlere göre yüksektir. Alüminyum küpeşte fiyatları da kalite bakımından yüksek fiyat aralığına sahip türlerden olmakla beraber Yalıköyde yüksek oranda ticareti olan bir hurda türüdür. Uzman hurda alüminyum hurdası yüksek fiyat vermektedir bizden teklif almadan hurda alüminyum satmayın.  Ayrıca firmamız Sert Alüminyum alımında da yüksek fiyat garantisi sunmaktadır.

 

 

SUBAŞI MAHALLESİ’NDE İKİNCİ EL İNŞAAT MALZEMELERİ

Firmamız Uzman hurda Metal’in Çatalca bölgesine önem vermesinin bir diğer unsurlarından olan bölgedeki gelişmenin beraberinde gelen Kentsel dönüşüm kapsamında çıkan hurdalarınızı değerlendirmektir. Kentsel dönüşüme maruz kalan binalarınızı size zahmet vermeden pimapen hurdası, demir korkuluk hurdası, döküm petek hurdası, kombi hurdası gibi hurdaları dönüşüme kazandırıyoruz. Subaşı mahallesi’nde ikinci el inşaat malzemeleri de alım satımı yapıyoruz. Bina sökümünden sonrada sizlerin yanındayız. Bina yıkımı işlerini anlaşmalı firmalarla yapıyor yıkım hurdasını da değerinde alıyoruz. Şantiye hurdası için bizimle çalışmak isterseniz şantiyenin uygunluk duruna göre konteyner hizmeti veriyor şantiye hurdasını yüksek fiyattan alıyoruz.  Ayrıca inşaat bitiminden doğacak olan feriskop direk hurdası, iskele hurdası, inşaat çubuk hurdası, kablo hurdası gibi atıklarda da yüksek fiyat vererek yanınızda olmaktan onur duyuyoruz.

 

 

MURATBEY MERKEZ’DE PVC PİMAPEN HURDASI ALIMI

Pimapen hurdası günümüzde çokça çıktığından dolayı firmamız bu konudaki hassasiyetini artırıp en güzel fiyatı nasıl verebilirim diye çalışmalar yapıp müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Güncel hurda fiyatları araştırıp alımlar yaparak elinizde olan pvc hurdasını değerinde alıp dönüşüme kazandıran firmamız İmalat artığı pimapenlerin de geri kazanım konusundaki önemlerine değinerek pimapen yüksek fiyat vermekten çekinmiyor. Muratbey merkezde pvc pimapen alımı yapıyoruz.

 

 

OKLALI’DA KROM HURDASI ALAN FİRMA

Krom hurdasının bir diğer adı da Paslanmaz hurdası’dır adından anlaşılacağı gibi de metal olarak demir hurdasından kaliteli bir alışımdır. Bu kapsamda Krom hurdası fiyatları da yüksektir. Oklalı’ da krom alan firmamız birçok alanda olduğu gibi bu alanda da Paslanmaz hurdasında yüksek fiyatlar vererek elinizdeki hurda kromunuzu değerlendirip yüksek paraya dönüştürüyor. Tabi her metalde olduğu gibi bunda da belli kalite standartları var.  303 kalite pasnamaz hurdası, 304 kalite paslanmaz hurdası, 304L kalite paslanmaz hurdası, 316 kalite paslanmaz hurdası,316L kalite paslanmaz hurdası, 316Tİ kalite paslanmaz hurdası, 310 kalite paslanmaz hurdası, 420 kalite paslanmaz hurdası, 430 kalite paslanmaz hurdası, 431 kalite paslanmaz hurdası, 430F kalite paslanmaz hurdası, 630kalite paslanmaz hurdası, gibi çeşitler Türkiye’de en çok kullanılan ve yüksek fiyatlara sahip krom hurdasıdır. Bu kalitelerdeki paslanmazlarınıza değişik ve yüksek fiyatlar vererek değerlendiriyoruz.

 

Çatalca hurdacı firması olarak aşağıda yazılı olan mahallere hurda alımı için gelmekten onur duyarız;

Fatih’te hurda; Firmamız Fatih’te hurda konusunda her daim yüksek fiyatlı olmakla beraber hizmet kalitemizi yüksek tutuyoruz.

Hallaçlı’da hurda; Hallaçlı’da hurda alan ekiplerimiz her zaman bir telefon kadar yakın size.

Ovayenice’de hurda; Yüksek tonajlarda Ovayenice’ de hurda alımlarımız hızla devem ediyor.

Atatürk’te hurda; Uzman hurda olarak hurda ceşitliliklerinde yanınızdayız Atatürk’te hurda alımı bizim firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Akalan’da hurda; Akalan’da hurda alımı yapan elemlarımız kesim işleride yapmaktadır.

Ormanlı’da hurda; Firmamız Ormanlı’da hurda çeşitleri arasında tarım aletleri hurdası olduğunu görmüştür.

İzzettin’de hurda; Çatalca mahallerimizden olan İzzettin de hurda ya ayrılmış bircok ürün geri dönüşümü bekliyor.  bu konuda izzettin hurda fiyatı vermekten onur duyarız.

Nakkaş’ta hurda; Nakkaş’ta hurda alan firma ekiplerimiz sigortalı olarak çalışmaktadır.

Aydınlar’da hurda; Aydınlar’da hurda demir,kağıt,platik, naylon hurdası alımı yapılmaktadır.

Gümüşpınar’da hurda; Gümüşpınar’da hurda fiyatları verirken titizlikle çalışıp en yüksek fiyatları veriyoruz.

Örencik’te hurda; Örncik’te hurda satmayı düşünüyorsanız firmamızla mutlaka iletişime geçin.

Kalfa’da hurda; Tonaj gözetmeksizin Kalfa’da hurda alan ekiplerimiz her zaman emrinizde.

İnceğiz’da hurda; inceğiz’ de hurdacı denilince Uzman hurda ilk akla gelen firmadır koşulsuz cünkü biz sürekli sizlerleyiz.

Dağyenice’de hurda; Bakır hurdasının çokça bulunduğu Dağyenice’de hurda rezervinden istivade etmek istiyoruz. Bu konu da arayın bizi.

Elbasan’da hurda fiyatları verilecek biçok alan var hurdaya cıkan römorklarınız için bizlerden fiyat alabilirsiniz. Örcünlü’de hurda demir hurdası olarak sıkça uğradığımız mahallemiz sürekli takibimiz altında arandıktan kısa süre sonra bölgeye intikal ediyor ve hurdanızı nakite ceviriyoruz. Karamandere’de hurda olar gördüğünüz atıklarınızı alıyor sizlere nakit ödüyoruz. Başak’ta hurda alanlarının geniş olduğunu düşüğümüz için ekiplerimizden birini bölgeye konuçlandırdık ve her dayim Başak’ta hurda fiyatları vermekteyiz. Bahşayiş’te hurda fiyatları bakımından bölgedeki tek firma olduğumuzu ilan eden müşterilerime her zaman hizmet etmekten mutluyuz. Celepköy’de hurda bakımından her dayim zengin bir yerleşim yeridir demir hurda fiyatlarını bu yüzden yüksek tutarak bölgede var olabiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın