ŞALTER KONTAKTÖR PANO MALZEMELERİ ALIMI

İstanbul'da Uzman Hurdacı

şartel hurdası pano

ŞALTER KONTAKTÖR PANO MALZEMELERİ ALIMI

Şalter kontaktör pano malzemeleri alımı yapan İstanbul hurdacı firmasıyız. Yüksek hurda fiyatlarıyla yerinden hurda alımı yapmaktayız. Tabi şalter hurdası ve kontaktör hurdasının ikinci el pazarı da vardır. Fakat biz tamamen hurda olmuş yanmış pano malzemelerinin hurdasını alıyoruz. Hurda pano malzemelerinin hurda fiyatları oldukça yüksektir. Fakat bazı şalter hurdaları ve hurda kontaktörlerin Çin malı diye adlandırılan hurda değeri düşük pano malzemeleri satan yerlerden olması şalter kontaktör pano malzemelerinin geri dönüşümünü zorlaştırıyor.

İstanbul’da hurdacılık faaliyeti gerçekleştiren hurdacı firmaları bu tip hurda pano malzemelerini değerlendirmekte güçlük çekiyor. Metal hurdası olarak değerlendiriyor, düşük hurda fiyatıyla geri dönüşüm yapmak istiyor. Firmamız elektronik kart alımıyla başladığı hdm kart hurda alımına gümüşlü hurda türlerini de dâhil etti. Bazı Şartel hurdaları içinde yüksek oranda gümüş hurdasına rastlanıyor.

Şalter kontaktör pano malzemeleri alımında yüksek hurda fiyatı uygulamamızın sebebi içindeki gümüş oranıdır. Elektronik hurda çeşitlerini ekonomik değerlerine göre şöyle sıralaya biliriz. Bilgisayar anakart hurdaları, işlemci kart hurdaları, ram hurdaları, ses kartı hurdalarıdır. Ayrıca harddisk hurdaları yüksek gümüş hurdası barındıran elektronik hurda çeşitlerindendir. Sonrasında şalter kontaktör pano malzemelerinin hurdaları gelir. Ayrıca bir sonraki hurda fiyatı bakımından yüksek elektronik hurda çeşidi ise tv cihazlarının kart hurdalarıdır.

hurda şartel
hurda şartel

Tabi kart hurdaları ve Şartel hurdalarının hurdaya değerlendirilmesi için ekonomik değeri yüksek malzemelerden kullanılmış olması ve belli bir tonaj tutması gerekli. İstanbul’da yerinden hurda alımı yapan hurdacı ekiplerimiz genelde İstanbul içinde hurda alımları yapıyor, şalter kontaktör pano malzemeleri alımı yaparken de miktara takılmadan alım yapmamız için müşterilerimizin iş planımıza uyması gerekiyor. İstanbul’da şalter hurdası alan hurdacılar nerede konaçlanıyor sorularını sıklıkla görüyoruz. 05345755414 hurdacı numarasını aramanız halinde size en yakın hurdacı ekibi size yönlendirilecektir. Hurdacı numaramızdan hurdanız için fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurda resimlerini veya kullanıldığı alanı anlatmanız halinde hurda değeriniz anında sizlerle paylaşılacaktır. İstanbul hurda piyasası oldukça renkli bir yapıya sahiptir. Bu yüzden hurdanızı en iyi şekilde değerlendirmek için Uzman hurda doğru adrestir.

 

Yorumlar: 2

  1. […] ikinci el hurda piyasasında kendine yer bulmaktadır. Hurda pano alımı demişken firmamızın şalter kontaktör hurdası almasına da değinmek […]

  2. […] pano hurdaları, bu tip hurda çeşitlerinde şalter hurdasına dikkat ediyoruz. Şalter hurdasının fiyat […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın