Hurda Naylon Fiyatları

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları

Hurda Naylon Fiyatları naylonun temizliğine ve rengine göre değişiklik gösteriyor. Naylon Hurdasına fiyat verirken malzemenin durumu ıslak mı kuru mu baskılı baskısız mı dikkat edilmesi ve naylon alan hurdacı firmasının bilgilendirilmesi gerekmektedir. Toplu tonajlı naylon hurdasının yüksek hurda fiyatlarıyla değerlendirilmesi ve hurda alan hurdacı esnaflarının düşük kilolardaki hurda naylon için araç göndermemesi hurda naylonun düşük kar marjından dolayıdır. Uzman Hurda Metal olarak hurda naylon alımlarında çalıştığımız firmalarda tonaj göz etmeden hurda naylon alımlarını anında yapıyor müşterimizi mağdur etmiyoruz.

Hurda Plastik Çeşitleri

Tüm Plastik Hurda Çeşitlerinde olduğu gibi tek kalem hurda çeşitleri yüksek hurda fiyatlarıyla geri dönüşüm yapılmaktadır. Tek kalem hurda naylon rengi ve temizliğine göre toplama naylon hurdasından yüksek satılmaktadır. Fabrika naylon hurdası genellikle strej naylon hurdası, paket naylon hurdası, ambalaj naylon hurdalarından oluşmaktadır. Bu tip naylon hurdaları en yüksek Hurda Naylon Fiyatları ile değer gören hurda çeşitlerindendir.

Hurda Paket Naylon

Hurda Paket Naylon alan Beylikdüzü hurdacı ekiplerimiz ve Paket Naylon Hurdasına en yüksek fiyatı veren Hadımköy hurdacı ekiplerimiz aylık yüksek tonajlarda naylon hurdası alım satımı yapmaktadır. Hurda naylon renkleri itibarıyla değer gören hurda türevi demiştik! Hurda Naylon Fiyatları yüksekten düşüğe doğru sıralamak gerekirse aşağıda sıra şu şekilde olur;

Beyaz Naylon Hurda Paket

Siyah Hurda Paket Naylon

Hammadde Naylon Hurdası

Hurda Hışır Naylon

Streç Şeffaf Naylon Hurdası

Siyah Hurda Naylon

Naylon Hurdası Fiyat Listesi

Naylon Hurdası Fiyat Listesi yayımlayan bazı hurdacı esnafları mevcut! Hurda Naylon Fiyatları bizim tarafımızca telefonda bile verilmeyecek kadar hassas bir durum. Verilen fiyat listesinin peşinde durmayan Hurda Naylon Alan Hurdacılar yüzünden naylon hurdası satan müşterilerimiz zor durumda kalıyor.

Adresten Hurda Alan Hurdacı

Adresten Hurda Alan Hurdacı ekiplerimiz naylon hurdasında da yerinde hurda alımı yaparak müşterimizi düşünüyor. Özellikle organize sanayi bölgesindeki fabrika hurdaları içinde yer alan naylon hurdası için bizden teklif almaktan çekinmeyin.

Hurda naylon ve plastik hurda çeşitlerinin doğaya vermiş olduğu zararları bilmeyen yoktur. Burada önemli olan Hurda Naylon Fiyatları değil bu zararlı malzemelerin hurda naylon geri dönüşümlerinin yerinde ve zamanında yapılmasıdır.

 

Yorumlar: 6

 1. […] naylon hurdasının yaklaşık 2 katıdır. Firmamız İstanbul hurdacı esnafları dair tüm İstanbul genelinde hurda paket naylon alımları yapmaktadır. Paket naylon hurdası denilince akla pek bir şey gelmiyor genellikle […]

 2. […] Naylon Hurdası temizliği göz önüne alınmadan doğayı kirletmemesi adına tarafımızca toplanıp hurda […]

 3. Adem dedi ki:

  Slm elimizde 500kg kadar naylon var ilgilenirseniz yer ümraniye de

 4. Murat dedi ki:

  Fiyatının nedir şeffaf naylon 700kg var

  • uzmanhurdaci dedi ki:

   Merhaba, hurda fiyatı vermemiz için malın resimleri ve konum olarak yakın mısınız bilgi vermeniz gerekmektedir.

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın