Şantiye Atıkları Ayrıştırma

İstanbul'da Uzman Hurdacı

Şantiye Atıkları Ayrıştırma

Şantiye Atıkları Ayrıştırma

Şantiye Atıkları Ayrıştırma işleri yapan Uzman Hurda Metal geri dönüşüm sektöründe ilkleri yapmaya devam ediyor. İstanbul genelinde şantiye atıklarının ayrıştırma işlerini üstlenen bu yönde ayrıştırdığı ürünlere ödeme yapan tek firmayız!

Sıfır Atık

Sıfır Atık projelerinin hayata geçirildiği şu dönem de şantiye sahalarında tonlarca atık kağıt, atık plastik, atık naylon ve atık metal hurdaları çöple beraber atılıyor veya toprak altına gömülüyor. Geri dönüşüm özelliği taşıyan tüm malzemeleri ayıklamak ve geri dönüşüme kazandırmak için size para ödemek istiyoruz.

Metal Hurda Geri Dönüşümü

Metal Hurda Geri Dönüşümü yapan sayısız İstanbul Hurdacı firması var. Demir hurdası başta olmak üzere, bakır hurdası, alüminyum hurdası, paslanmaz hurdası, çinko hurdası ve kurşun hurdaları için hurda fiyat yarışları yapmaktalar. Kağıt hurdası, plastik hurdası ve naylon hurdası mevzu bahis olunca alım yapmadıkları zaman ayıramadıklarını iş yetiştiremediklerini bahane ediyorlar. Uzman Hurda Metal olarak geri dönüşüm ve doğa temizliğini önemsiyor hurda kazanımı için işçilik ediyoruz.

Şantiye Sahalarındaki Kağıt Atıkları

Şantiye Sahalarındaki Kağıt Atıkları yüksek fiyatlardan alıcı bulmasa da geri dönüşüm değeri taşıyan ve tonaj tutan malzemelerdir. Şantiye Atıkları Ayrıştırma kapsamında bu malzemeleri gelip topluyoruz. Şantiye hurdaları içinde sıklıkla gördüğümüz neredeyse tüm malzemelerin ambalaj atıkları kağıt hurda geri dönüşümüne bizim ve sizin özveriniz le kazandırılıyor.

Şantiye Naylon Hurdası temizliği göz önüne alınmadan doğayı kirletmemesi adına tarafımızca toplanıp hurda sektöründe değer görüyor. Şantiye hurdası satan şeflerin bu konuya özen göstereceğinden eminiz. Atık ayrıştırma işlerini yapan birçok köklü inşaat firmalarımız var. Sıfır atık için çaba sarf eden şantiye yetkilileri ayrıştırdığı şantiye atıkları için bizden yüksek hurda fiyatları talep ediyor bizde bu çabaya sessiz kalmıyor düşük kar marjı ile hizmet sağlıyoruz.

Şantiye Plastik Hurda Atıkları

Şantiye Plastik Hurda Atıkları Şantiye Atıkları Ayrıştırma ekiplerimizce titizlikle temizleniyor. Plastik hurda çeşitlerinin toprağa verdiği zararları bilmeyen yoktur. Doğada çözülme süreleri ve bitkilere verdiği zararları önemseyen elemanlarımız bir tek plastik hurdasının toprağa karışmasına izin vermiyor. Tabi öncelikle sizin bize şantiye sahasında ki geri dönüşüm malzemelerinin toplama aşamasına izin vermeniz kaydı ile!

Şantiye Atıkları Ayrıştırma

Şantiye hurdası ayrıştırma işleri için 05345755414 hurdacı numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHemen Teklif Alın